RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  WEB FAQJA DJEMT DHE GOCAT LACJAN..

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat WEB FAQJA DJEMT DHE GOCAT LACJAN..

  Mesazh nga lani prej Sun Aug 16, 2009 3:04 am

  kjo web faqe eshte nje faqe e zakonshme...ktu mun te gjene po thuaj se cdo gje.... tek ky forum je nen shoqerin e lacjanve .... shpresoj se do tja kaloni mir nen pranin tone.... JU MIRPRESIM QUNAT DHE GOCAT LACJAN......
  avatar
  Erisa
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 99

  Piket : 104

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 3

  Data e hyrjes : 29/09/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Muzika

  Ikonat Re: WEB FAQJA DJEMT DHE GOCAT LACJAN..

  Mesazh nga Erisa prej Tue Sep 29, 2009 6:57 pm

  si e ka adresen qe te rregjistrohemi?

   Ora është Fri Jan 18, 2019 12:14 am