RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Pershendetje !!!

  Share
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Pershendetje !!!

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Wed Sep 23, 2009 1:54 pm

  Pershendetje dhe nga une, mire se ju gjeta. Uroj t'ja kalojme mire dhe te kemi me shum gjalleri ketu ne forumin e Djemve te Lacit, por per kete duhet te jene dhe vajzat e Lacit dhe te Mamurrasit qe i pershendes shume...
  KRENARE SHQIPTARE
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Pershendetje !!!

  Mesazh nga lani prej Wed Sep 23, 2009 1:59 pm

  pershendetje dhe nga ne, ne rralle te pare mirse erdhe ne rralle te dyte shpresojme tja kalosh sa me mire me ne....klm..ne emer te Rinis Shqiptare.....Ose Djemt e lacit....
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Pershendetje !!!

  Mesazh nga ersiljano prej Sat Sep 26, 2009 11:44 am

  pershendetje per gjithe gocat dhe Cunat e Shqiperise


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Pershendetje !!!

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Tue Dec 15, 2009 6:10 pm

  Pershendetje nga une te gjitheve rinis shqiptare Wink
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Pershendetje !!!

  Mesazh nga lani prej Tue Dec 15, 2009 9:12 pm

  pERSHENDETJE ViSi_USA MIR SE ERDHE NE FORUMIN TONE SHPRESOJ TJA KALOSH BUKUR ME NE....


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Pershendetje !!!

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Wed Dec 16, 2009 5:24 pm

  lani shkruajti:pERSHENDETJE ViSi_USA MIR SE ERDHE NE FORUMIN TONE SHPRESOJ TJA KALOSH BUKUR ME NE....
  Rrepskete lanoooooo WinkWink
  avatar
  Erisa
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 99

  Piket : 104

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 3

  Data e hyrjes : 29/09/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Muzika

  Ikonat Re: Pershendetje !!!

  Mesazh nga Erisa prej Sun Dec 27, 2009 6:55 pm

  pershendetje ViSi Mirserdhe!!!
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Pershendetje !!!

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Thu Jan 07, 2010 7:30 pm

  O Viso me ke vjedh temen hahaha Very Happy

  Sponsored content

  Ikonat Re: Pershendetje !!!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri Jan 18, 2019 12:14 am