RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Pershendetje nga Erseka

  Share
  avatar
  altin
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 7

  Piket : 9

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 27/09/2009

  Mosha : 26

  Ikonat Pershendetje nga Erseka

  Mesazh nga altin prej Sun Sep 27, 2009 9:44 pm

  une jam Altin brahushi nga erseka jam nje cun 16 vjecar besoj se do tja kalojme mire bashke
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Pershendetje nga Erseka

  Mesazh nga lani prej Sun Sep 27, 2009 9:50 pm

  altin je i mirpritur tek forumi jone...shpresojme tja kalojme sa me mire se  bashku...


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Pershendetje nga Erseka

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Sun Sep 27, 2009 9:51 pm

  Pershendetje Altin, mireseerdhe, argetim te kendshem
  avatar
  altin
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 7

  Piket : 9

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 27/09/2009

  Mosha : 26

  Ikonat Re: Pershendetje nga Erseka

  Mesazh nga altin prej Sun Sep 27, 2009 9:54 pm

  rrofsh vlla e une shpresoj gjithashtu dhe per ke te hyrje ne kete forum falenderoj janin
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Pershendetje nga Erseka

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Sep 27, 2009 10:35 pm

  rrofsh Altin edhe une te falenderoj qe u rregjistrove ja kalofsh mire me ne vlla


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Pershendetje nga Erseka

  Mesazh nga LITI23 prej Mon Sep 28, 2009 2:11 pm

  mireseerdhe........................... nuk do te pendohesh............
  avatar
  Erisa
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 99

  Piket : 104

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 3

  Data e hyrjes : 29/09/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Muzika

  Ikonat Re: Pershendetje nga Erseka

  Mesazh nga Erisa prej Tue Sep 29, 2009 6:59 pm

  Mirserdhem te 2 edhe ti edhe una
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Pershendetje nga Erseka

  Mesazh nga lani prej Tue Sep 29, 2009 7:13 pm

  Shpresoj tja kalosh sa me bukur ne pranin tone....


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  altin
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 7

  Piket : 9

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 27/09/2009

  Mosha : 26

  Ikonat Re: Pershendetje nga Erseka

  Mesazh nga altin prej Wed Sep 30, 2009 2:30 pm

  Faleminderit shpresoj tja kaloj mire

  Sponsored content

  Ikonat Re: Pershendetje nga Erseka

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri Jan 18, 2019 12:50 am