RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Ckemi une jam Erisa

  Share
  avatar
  Erisa
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 99

  Piket : 104

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 3

  Data e hyrjes : 29/09/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Muzika

  Ikonat Ckemi une jam Erisa

  Mesazh nga Erisa prej Tue Sep 29, 2009 6:57 pm

  Une jam Erisa nga Tirana shpresoj tja kalojme mire !
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Ckemi une jam Erisa

  Mesazh nga lani prej Tue Sep 29, 2009 7:14 pm

  Mirse erdhe Erisa tek forumi jon Rinia shqiptare...


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Erisa
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 99

  Piket : 104

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 3

  Data e hyrjes : 29/09/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Muzika

  Ikonat Re: Ckemi une jam Erisa

  Mesazh nga Erisa prej Tue Sep 29, 2009 10:17 pm

  Miresejugjeta
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Ckemi une jam Erisa

  Mesazh nga ersiljano prej Tue Sep 29, 2009 10:48 pm

  Mirserdhe erisa


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  fabrizio
  Antar 40%
  Antar 40%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 87

  Piket : 86

  Vendodhja : l

  Reputacion : -1

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 26

  Ikonat Re: Ckemi une jam Erisa

  Mesazh nga fabrizio prej Tue Sep 29, 2009 11:24 pm

  o erisa mos je ajo erisa ti?
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Ckemi une jam Erisa

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Wed Sep 30, 2009 3:34 pm

  mire se erdhe erisa ja kalofsh sa me mire n shoqerine tone
  avatar
  Erisa
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 99

  Piket : 104

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 3

  Data e hyrjes : 29/09/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Muzika

  Ikonat Re: Ckemi une jam Erisa

  Mesazh nga Erisa prej Wed Sep 30, 2009 3:38 pm

  Miresejugjeta krenare
  avatar
  Silvia
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 4

  Piket : 4

  Vendodhja : Kudo

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 20/10/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : sta'them

  Ikonat Re: Ckemi une jam Erisa

  Mesazh nga Silvia prej Tue Oct 20, 2009 5:40 pm

  Ckemi Une jam Silvia
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Ckemi une jam Erisa

  Mesazh nga LITI23 prej Wed Oct 21, 2009 3:01 pm

  ckemi silvia mire se erdhe
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Ckemi une jam Erisa

  Mesazh nga ersiljano prej Wed Oct 21, 2009 9:50 pm

  Mirserdhe


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  Silvia
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 4

  Piket : 4

  Vendodhja : Kudo

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 20/10/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : sta'them

  Ikonat Re: Ckemi une jam Erisa

  Mesazh nga Silvia prej Sun Oct 25, 2009 2:56 pm

  Faleminderit dhe mir se ju gjeta

  Sponsored content

  Ikonat Re: Ckemi une jam Erisa

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri Jan 18, 2019 12:37 am