RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  ckemi.......

  Share

  kejsi
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 1

  Piket : 3

  Vendodhja : athine

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 10/11/2009

  Mosha : 30

  Hobi:: : eeeeeeee

  Ikonat ckemi.......

  Mesazh nga kejsi prej Tue Nov 10, 2009 5:06 pm

  persh te gjithve... un jam kejsi jam 19 vjece tani per tani jetoj ne greqi kam sh vite qe jam larguar nga shqiperia dhe me pelq sh qe keni hapur nje forum per rinin shqiptare dhe per ket arsye vendosa te mar pjese.... JAM KRENARE QE JAM SHQIPTARE...
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: ckemi.......

  Mesazh nga lani prej Tue Nov 10, 2009 7:45 pm

  persh kejsi mire se erdhe ne foruminj Tone Rinia Shqiptare.. shpresojme se do ja kalosh mire me ne....klm


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: ckemi.......

  Mesazh nga ersiljano prej Wed Nov 11, 2009 10:13 am

  Mirserdhe Kejsi ja kalofsh sa me mire me ne!!!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: ckemi.......

  Mesazh nga LITI23 prej Wed Nov 11, 2009 6:39 pm

  kejsi shpresoj tia kalojsh sa me mire...
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: ckemi.......

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Wed Nov 11, 2009 8:16 pm

  Pershendetje kejsi uroj te kalosh momente te kendshme ne shoqerine e anetareve te forumit tone . Mire se erdhe dhe klm Very Happy
  avatar
  Erisa
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 99

  Piket : 104

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 3

  Data e hyrjes : 29/09/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Muzika

  Ikonat Re: ckemi.......

  Mesazh nga Erisa prej Wed Dec 09, 2009 8:49 pm

  mirserdhe kejsi ja kalofsh mire me ne!!!
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: ckemi.......

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Fri Dec 11, 2009 9:00 pm

  Mirsejugjeta dhe pershendetje...... lol! lol! lol!
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: ckemi.......

  Mesazh nga ersiljano prej Fri Dec 11, 2009 10:31 pm

  mirserdhe Crazy boy


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: ckemi.......

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Dec 14, 2009 6:24 pm

  Flm Wink

  Sponsored content

  Ikonat Re: ckemi.......

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri Jan 18, 2019 12:16 am