RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Shikoni LIVE TV,Filmat me bukur Shqipetare & Filmat me te Fundit

  Share

  publialb
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 1

  Piket : 3

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 13/11/2009

  Mosha : 31

  Hobi:: : Futbolli

  Ikonat Shikoni LIVE TV,Filmat me bukur Shqipetare & Filmat me te Fundit

  Mesazh nga publialb prej Fri Nov 13, 2009 5:26 am

  Shikoni LIVE TV,Filmat me bukur Shqipetare & Filmat me te Fundit
  http://www.publialb.net.tc/
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Shikoni LIVE TV,Filmat me bukur Shqipetare & Filmat me te Fundit

  Mesazh nga lani prej Sun Nov 15, 2009 8:19 pm

  http://www.publialb.net.tc/ NJE WEBSITE I BUKUR DHE I NEVOJSHEM PER SHUME GJERA


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Erisa
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 99

  Piket : 104

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 3

  Data e hyrjes : 29/09/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Muzika

  Ikonat Re: Shikoni LIVE TV,Filmat me bukur Shqipetare & Filmat me te Fundit

  Mesazh nga Erisa prej Wed Dec 09, 2009 8:27 pm

  ok po i hedh 1 sy
  avatar
  edi.dr
  Vizitor

  Ikonat Re: Shikoni LIVE TV,Filmat me bukur Shqipetare & Filmat me te Fundit

  Mesazh nga edi.dr prej Wed Dec 30, 2009 3:13 am

  qenka vertet nje sait qe ja vlen

  Sponsored content

  Ikonat Re: Shikoni LIVE TV,Filmat me bukur Shqipetare & Filmat me te Fundit

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri Jan 18, 2019 12:15 am