RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Ckemi UNe jam Elda

  Share
  avatar
  Elda
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 1

  Piket : 3

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 16/11/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Muzika

  new Ckemi UNe jam Elda

  Mesazh nga Elda prej Mon Nov 16, 2009 11:05 pm

  Une jam Elda Shpresoj tja kalojme mire !!!!!!
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : HaCkEr

  new Re: Ckemi UNe jam Elda

  Mesazh nga lani prej Mon Nov 16, 2009 11:10 pm

  Mirse erdhe elda shpresoj tja kalosh mire me ne....


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Bebushja
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 3

  Piket : 5

  Vendodhja : DURRES

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 16/11/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : LOJRAT

  new Re: Ckemi UNe jam Elda

  Mesazh nga Bebushja prej Mon Nov 16, 2009 11:11 pm

  Elda edhe ti e re qenke ketu si mua
  avatar
  Erisa
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 99

  Piket : 104

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 3

  Data e hyrjes : 29/09/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Muzika

  new Re: Ckemi UNe jam Elda

  Mesazh nga Erisa prej Wed Dec 09, 2009 8:43 pm

  mirserdhe Elda!!
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  new Re: Ckemi UNe jam Elda

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Dec 14, 2009 6:27 pm

  Mirserdhe Eldaaaaa.......Wink
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  new Re: Ckemi UNe jam Elda

  Mesazh nga ersiljano prej Tue Dec 15, 2009 4:01 pm

  MIRSERDHE ELDA!!!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  Erisa
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 99

  Piket : 104

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 3

  Data e hyrjes : 29/09/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Muzika

  new Re: Ckemi UNe jam Elda

  Mesazh nga Erisa prej Sun Dec 27, 2009 6:55 pm

  mirserdhe Elda!!
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  new Re: Ckemi UNe jam Elda

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Thu Jan 07, 2010 7:28 pm

  Welcome Elda

  Sponsored content

  new Re: Ckemi UNe jam Elda

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri Jan 18, 2019 12:30 am