RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Ckemi te gjitheve

  Share
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Ckemi te gjitheve

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Aug 16, 2009 10:29 am

  Ckemi une jam Ersiljano,jam 16 vjec,studio ne shkollen Petro Nini Luarasi me pelqen te merrem me hackime edhe me Design webfaqesh Shpresoj tja kalojme sa me mire bashke !
  avatar
  blerta_lac
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 12

  Piket : 16

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Ikonat Re: Ckemi te gjitheve

  Mesazh nga blerta_lac prej Sun Aug 16, 2009 3:46 pm

  un jam blerta jam nga laci...jam 18 vjece... tani per tani jetoj ne tr... dhe me pelqen sh mendimi i lani qe ka hapur ket add...
  avatar
  brisilda_lacjanja
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 8

  Piket : 8

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Ikonat Re: Ckemi te gjitheve

  Mesazh nga brisilda_lacjanja prej Sun Aug 16, 2009 3:50 pm

  un jam brisilda...jam nga laci po kam vite qe jam larguar nga qyteti im tani per tani jetoj ne itali....jam 21 vjece ...dhe shpresoj qe do ja kalojme mire se bashku....
  avatar
  er_lacjani
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 3

  Piket : 5

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 24/08/2009

  Mosha : 29

  Ikonat Re: Ckemi te gjitheve

  Mesazh nga er_lacjani prej Mon Aug 24, 2009 12:46 am

  jam eri jam 19 vjec dhe tani jetoj ne tr po me plq shum qe qenka hap 1 add tjt per lacin dhe ishalla kenaqemi. ju rujt kisha lacit te gjithve[/b]
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat hi

  Mesazh nga lani prej Mon Aug 24, 2009 6:19 pm

  kjo add eshte hapur per te mbledhur gjith lacjanet dhe lacnjanet afer pavaresisht ku jetojne..... na bohet qefi qe je bere antare i ktij forumi ..... je i mirpritur per cdo gje....klm..
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Ckemi te gjitheve

  Mesazh nga ersiljano prej Sat Aug 29, 2009 1:00 pm

  Mirserdhet te gjithe

  Sponsored content

  Ikonat Re: Ckemi te gjitheve

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri Jan 18, 2019 12:18 am