RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Pershendetje jam Bjondi

  Share
  avatar
  Bjondi
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 11

  Piket : 22

  Vendodhja : Itali

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 21/11/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Informatika

  Ikonat Pershendetje jam Bjondi

  Mesazh nga Bjondi prej Sat Nov 21, 2009 2:12 am

  Pershendetje jam bjondi jetoj ne itali jam 20 vjeç gzohem qe behem pjes e forumit te riniashqiptare shpresoj te ja kalojm sa me bukur se bashku Very Happy
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Pershendetje jam Bjondi

  Mesazh nga lani prej Sat Nov 21, 2009 2:19 am

  Prsh Bjondi me behet qefi qe u bere antar i forumit tone rinia shqiptare shpresoj tja kalosh sa me bukur me ne....rrespekte


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  anila
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 27

  Piket : 31

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Ikonat Re: Pershendetje jam Bjondi

  Mesazh nga anila prej Sat Nov 21, 2009 2:38 am

  Mirse erdhe Bjond ne forumin tone shpresoj se do tja kolosh mire ne pranin tone...
  avatar
  Bjondi
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 11

  Piket : 22

  Vendodhja : Itali

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 21/11/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Informatika

  Ikonat Re: Pershendetje jam Bjondi

  Mesazh nga Bjondi prej Sat Nov 21, 2009 2:44 am

  lani shkruajti:Prsh Bjondi me behet qefi qe u bere antar i forumit tone rinia shqiptare shpresoj tja kalosh sa me bukur me ne....rrespekte

  Falimenderit Lani shpresj edhe un qe te ja kalojm sa me bukur Smile Smile
  avatar
  Bjondi
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 11

  Piket : 22

  Vendodhja : Itali

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 21/11/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Informatika

  Ikonat Re: Pershendetje jam Bjondi

  Mesazh nga Bjondi prej Sat Nov 21, 2009 2:45 am

  anila shkruajti:Mirse erdhe Bjond ne forumin tone shpresoj se do tja kolosh mire ne pranin tone...
  Mirse te gjeta Anila,falimenderit per mikpritjen tuaj te stafit me te vertet..

  lezhjanja
  Antar 20 %
  Antar 20 %

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 47

  Piket : 52

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/09/2009

  Ikonat Re: Pershendetje jam Bjondi

  Mesazh nga lezhjanja prej Sat Nov 21, 2009 2:50 am

  Mirse erdhe Bjond ne websitin tone rinia shqiptare shpresoj te kolosh mire me ne.... klm
  avatar
  brisilda_lacjanja
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 8

  Piket : 8

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Ikonat Re: Pershendetje jam Bjondi

  Mesazh nga brisilda_lacjanja prej Sat Nov 21, 2009 2:52 am

  Persh Bjond me behet qefi qe u antarsove ne forumin tone... Shpresoj tja kalosh sa me mire me ne...klm
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Pershendetje jam Bjondi

  Mesazh nga ersiljano prej Sat Nov 21, 2009 1:27 pm

  mirserdhe Bjond j kalofsh mire me ne


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Pershendetje jam Bjondi

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Sat Nov 21, 2009 2:53 pm

  Embelsira per ne fund.... Razz mire se erdhe Bjondi kalofsh sa me mire , urojme te te shohim sa me shpesh.
  avatar
  Bjondi
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 11

  Piket : 22

  Vendodhja : Itali

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 21/11/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Informatika

  Ikonat Re: Pershendetje jam Bjondi

  Mesazh nga Bjondi prej Sat Nov 21, 2009 5:01 pm

  Krenare shqiptare shkruajti:Embelsira per ne fund.... Razz mire se erdhe Bjondi kalofsh sa me mire , urojme te te shohim sa me shpesh.

  ersiljano shkruajti:mirserdhe Bjond j kalofsh mire me ne

  brisilda_lacjanja shkruajti:Persh Bjond me behet qefi qe u antarsove ne forumin tone... Shpresoj tja kalosh sa me mire me ne...klm

  lezhjanja shkruajti:Mirse erdhe Bjond ne websitin tone rinia shqiptare shpresoj te kolosh mire me ne.... klm

  Falimenderit Lezhjanja,falimenderit Brisilda,falimenderit Ersiljano edhe ne fund embelsira ahahahah Very Happy Very Happy faliemenderit Embelsira shpresojm te ja kalojm bukur sbashku te gjith
  avatar
  Erisa
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 99

  Piket : 104

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 3

  Data e hyrjes : 29/09/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Muzika

  Ikonat Re: Pershendetje jam Bjondi

  Mesazh nga Erisa prej Wed Dec 09, 2009 8:33 pm

  MIRSERDHE BJONDI!!

  Sponsored content

  Ikonat Re: Pershendetje jam Bjondi

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri Jan 18, 2019 12:14 am