RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Pershendetje +1

  Share

  ArianSs
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 14

  Piket : 18

  Vendodhja : Ferizaj

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 26/11/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Basketbolli

  Ikonat Pershendetje +1

  Mesazh nga ArianSs prej Thu Nov 26, 2009 5:43 pm

  PeRshENDeTje Un jaM Ariani Nga FeRIzaJi

  NE KetE FORUm ME PelQeU te HY SEPSE E PasH QE ESHT FoRUm NGa ShqiPeriA

  ShPresoJ Te kALOj Mir Me Ju
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Pershendetje +1

  Mesazh nga lani prej Thu Nov 26, 2009 10:47 pm

  Pershendetje ArianSs mir se erdhe ne forumin tone Rinia Shqiptare..Shpresoj qe do tja kalosh bukur me ne....


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi

  ArianSs
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 14

  Piket : 18

  Vendodhja : Ferizaj

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 26/11/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Basketbolli

  Ikonat Re: Pershendetje +1

  Mesazh nga ArianSs prej Fri Nov 27, 2009 11:59 am

  MIR SE JU GJETA FLM PER MIRPRITJE Very Happy
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Pershendetje +1

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Nov 29, 2009 4:24 pm

  MIRSERDHE ARIANSs


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  anila
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 27

  Piket : 31

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Ikonat Re: Pershendetje +1

  Mesazh nga anila prej Wed Dec 02, 2009 3:46 pm

  Pershendetje ArianSs mir se erdhe ne forumin tone Rinia Shqiptare.
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Pershendetje +1

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Mon Dec 07, 2009 6:13 pm

  Mire se erdhe Arianss kalofsh sa me mire dhe mos u merzitsh asnje here ... Very Happy
  avatar
  Erisa
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 99

  Piket : 104

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 3

  Data e hyrjes : 29/09/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Muzika

  Ikonat Re: Pershendetje +1

  Mesazh nga Erisa prej Wed Dec 09, 2009 8:31 pm

  mirserdhe ArianSs

  Sponsored content

  Ikonat Re: Pershendetje +1

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri Jan 18, 2019 12:37 am