RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  *~ Ju pershendete te gjithve Kullerka ~*

  Share

  Kullerka
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 3

  Piket : 6

  Vendodhja : Ne driten e Allahut

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 13/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Badihavistika

  Ikonat *~ Ju pershendete te gjithve Kullerka ~*

  Mesazh nga Kullerka prej Sun Dec 13, 2009 4:00 am

  Merhaba Burnim e Granim, phaaaa sa kalbellaku koka kur thojne grate gjylponen spaske ku me leshu ...thash me vete veq Kullerka po mungojka...ja edhe une me ne fund erdha dhe sic e don rendi pik se pari thashe te prezentona.. pra keshtu e nisa se ju shurdhova me ni prezentim te shkuret po e bitisi...............
  Ja Pra vendosa edhe une mu prezentu, shyqyr qe shumica nuk e din se kush jam, se tybe me gisht ma bajn dhe thojn na erdhi Kullerka .

  jam femer Nga Katundi, punoj dhe jetoj ne germany gjitheashtu edhe ketu ne katund, mjera une selake kam lind dhe katundare do te vdes ahahah

  E dua Shume humorin, me pelqen te qeshi ,se te qeshurit e zgjat jeten,I duha gjuhet e huaj dhe mesoj dhe ma kap shpejt.
  Jam pa_martumja : se tybe asnje her sjam martu veq qe jam grabit nje her ahahahah
  Pra une jam qekjo qe jam, dhe nuk mundem me qen tjeter kush, harrova me shkrru i kam floket e gjata por ment te shkurta ahahaha

  Ishalla me del kysmeti qetu se tybe ne enderr qeshtu kam pa RRnoft msiti i rri "Kompjuteri"


  Emri: Kullerka
  Mbiemrie Rrugaqi
  Datlindja:QatEher kur korren Grunijet
  VendElindja:N'Spital
  Vendodhja:N'ShtEpi (prane pc-es pra)
  Pesha:Bardh e kuq e trashe sa i polle stene
  Gjatesia: plote shtepia robe
  profesioni:Ni kallbellak e gjusme profesione
  Ngjyra e syve: krejt po n'varet nga fjerrzat
  Ngjyra e flokve:her t'bardha ,her t'zeza

  Tybe s'di a harova nojsend se u lodha ma tu fol ,po hajt se nihemi apet veq niher sa per filim pak sa me u njofet keshtu qe n'paqa haru nojsend me pyetni:
  Ju pershendes persemersisht te gjithe dhe se pari i deshiroj vetes argetim te kendshem pastaj edhe juve,.
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: *~ Ju pershendete te gjithve Kullerka ~*

  Mesazh nga lani prej Sun Dec 13, 2009 12:46 pm

  Mirse erdhe ne forumin tone Rinia Shqiptare Kullerka... Shpresoj qe do tja kalosh bukur me ne..... Ja kalofsh sa me bukur Ciao....


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: *~ Ju pershendete te gjithve Kullerka ~*

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Dec 13, 2009 2:15 pm

  mirserdhe Kullera ja kalofsh mire !!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano

  Kullerka
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 3

  Piket : 6

  Vendodhja : Ne driten e Allahut

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 13/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Badihavistika

  Ikonat Re: *~ Ju pershendete te gjithve Kullerka ~*

  Mesazh nga Kullerka prej Mon Dec 14, 2009 11:56 am

  Ju Falemnderit per mikepritje te nderuar lani dhe ersiljano dhe mire se ju gjeje..... Kam Nderin dhe knaqesin qe jam ne Mesin e Juaj! nuk besoj qe mundem me kaluar keq me juve ketu kur jeni shum te mikepritur shum falm nga ju,
  Me lejoni qe edhe un te ju pershednes juve dhe te ju deshiroj qe miresija edhe lumturija te mbizotroi me juve.
  avatar
  anila
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 27

  Piket : 31

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Ikonat Re: *~ Ju pershendete te gjithve Kullerka ~*

  Mesazh nga anila prej Mon Dec 14, 2009 4:19 pm

  Mirse erdhe ne forumin tone Rinia Shqiptare Kullerka... Shpresoj qe do tja kalosh bukur me ne...

  lezhjanja
  Antar 20 %
  Antar 20 %

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 47

  Piket : 52

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/09/2009

  Ikonat Re: *~ Ju pershendete te gjithve Kullerka ~*

  Mesazh nga lezhjanja prej Mon Dec 14, 2009 4:20 pm

  Mirseerdhe KUllerka....Shpresoj tja kalosh bukur me ne....
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: *~ Ju pershendete te gjithve Kullerka ~*

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Dec 14, 2009 6:26 pm

  Mirserdhe kullerka shpresoj te ja kalosh mir me shoqerin shqiptare Razz
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: *~ Ju pershendete te gjithve Kullerka ~*

  Mesazh nga LITI23 prej Tue Dec 15, 2009 3:45 pm

  MIRESERDHE KULLERKA..........
  avatar
  Erisa
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 99

  Piket : 104

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 3

  Data e hyrjes : 29/09/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Muzika

  Ikonat Re: *~ Ju pershendete te gjithve Kullerka ~*

  Mesazh nga Erisa prej Sun Dec 27, 2009 6:56 pm

  mirserdhe Kullera!!
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: *~ Ju pershendete te gjithve Kullerka ~*

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Thu Jan 07, 2010 7:23 pm

  hahahah pershendetje dhe mire se erdhe kullerka me prezantimin tend meriton cmimin prezantuesja me e mire e vitit 2009 , ta jap me gjthe zemer po skam ku ta marr Very Happy
  avatar
  kullerka
  Vizitor

  Ikonat Re: *~ Ju pershendete te gjithve Kullerka ~*

  Mesazh nga kullerka prej Fri Jan 22, 2010 5:36 pm

  ʝʋ ғαℓɛи∂ɛяσʝ ρɛяʓɛмɛяƨιƨнтɛ, ρɛя мιяɛƨɛαя∂нʝɛ զɛ мɛ вɛтɛ ʝʋ мʋα ,..мιяɛ ƨɛ ʝʋ καм ɢʝɛт ƨнʋм ғℓм м иɢα ʝʋ ρяαи∂αʝ ғℓм ɛ∂нɛ иʝɛ нɛяɛ ƨнρяɛƨσʝ զɛ κɛмι мɛ καℓʋαя мιяɛ мвαƨɛ κɛтʋ ʝɛиι ƨнʋм тɛ мιяɛ тɛ ɢʝιтнɛ .

  Ƨнɛи∂ɛтι Ɖαƨнʋяια Ғαтι ˩ʋмтʋяια ∂нɛ ɢʝ∂σ ɢʝɛ ɛ вʋκʋя ʝʋ ρɛяcʝɛℓℓт иɛ ɢʝ∂σ нαρ тɛ ʝɛтɛƨ тɛ ɢʝιтнɛʌɛ

  .

  Sponsored content

  Ikonat Re: *~ Ju pershendete te gjithve Kullerka ~*

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri Jan 18, 2019 12:15 am