RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Si ju duket ?

  Share

  AlbHouse
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 3

  Piket : 6

  Vendodhja : Albania

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 17/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Chat

  Ikonat Si ju duket ?

  Mesazh nga AlbHouse prej Sat Dec 19, 2009 11:58 pm


  AlbHouse
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 3

  Piket : 6

  Vendodhja : Albania

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 17/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Chat

  Ikonat Re: Si ju duket ?

  Mesazh nga AlbHouse prej Sun Dec 20, 2009 12:00 am

  Nqs Doni Ndo1 Bashkpunim do ju lutesha adminave te faqes te me kontaktonin Smile
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Si ju duket ?

  Mesazh nga lani prej Sun Dec 20, 2009 5:40 pm

  AlbHouse... Bashkpunim...Ndrime linqesh???????????


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi

  AlbHouse
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 3

  Piket : 6

  Vendodhja : Albania

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 17/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Chat

  Ikonat Re: Si ju duket ?

  Mesazh nga AlbHouse prej Sun Dec 20, 2009 6:22 pm

  me then te drejten doja qe te vendosje disa code java per chat dhe ne si server do ju vendosim si faqe mbeshtetese nqs je dakort me thuaj qe te drg codet ( www.albhouse.com/chat.php eshte java qe te sjell te serveri )
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Si ju duket ?

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Dec 21, 2009 6:58 pm

  AlbHouse shkruajti:me then te drejten doja qe te vendosje disa code java per chat dhe ne si server do ju vendosim si faqe mbeshtetese nqs je dakort me thuaj qe te drg codet ( www.albhouse.com/chat.php eshte java qe te sjell te serveri )
  o daku ske pun tjeter tiiii te besh reklam tek faqja jo Laughing Laughing Laughing
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Si ju duket ?

  Mesazh nga lani prej Tue Dec 22, 2009 6:59 pm

  Hahahah Viso jo kaq eger se pastaj na tremben antaret.... Para Laci


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Si ju duket ?

  Mesazh nga ersiljano prej Tue Dec 22, 2009 10:13 pm

  OK ALBHOUSE MI CO KODET MUA ME MESAZH


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Si ju duket ?

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Wed Dec 23, 2009 5:26 pm

  lani shkruajti:Hahahah Viso jo kaq eger se pastaj na tremben antaret.... Para Laci
  Ku bohen dhe barbonatttt tyryryryryyryryryr

  Sponsored content

  Ikonat Re: Si ju duket ?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri Jan 18, 2019 12:14 am