RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Ckemi!!!!!!!!!!

  Share
  avatar
  ilpadrino
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 61

  Piket : 176

  Reputacion : 4

  Data e hyrjes : 21/08/2009

  Mosha : 26

  Ikonat Ckemi!!!!!!!!!!

  Mesazh nga ilpadrino prej Sun Dec 27, 2009 5:55 pm

  Jam Il padrino nga lac city ........Ju uroj tja kaloni sa me mire......... Very Happy
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Ckemi!!!!!!!!!!

  Mesazh nga lani prej Sun Dec 27, 2009 5:58 pm

  mire se erdhe Il padrino... Shpresoj tja kalosh mire ktu me ne....


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Ckemi!!!!!!!!!!

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Dec 27, 2009 6:03 pm

  mirsenaerdhe IlPadrino ja kalofsh sa me mire me ne!!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  ilpadrino
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 61

  Piket : 176

  Reputacion : 4

  Data e hyrjes : 21/08/2009

  Mosha : 26

  Ikonat Re: Ckemi!!!!!!!!!!

  Mesazh nga ilpadrino prej Sun Dec 27, 2009 7:24 pm

  Nese jeni ju te dy admin me siguri qe do tja kalojm shume mire
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Ckemi!!!!!!!!!!

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Fri Jan 01, 2010 6:35 am

  Mirserdhe daku.....Ne shoqerin Lacjaneeeeee......Wink
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Ckemi!!!!!!!!!!

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Thu Jan 07, 2010 7:05 pm

  Ciao ilpadrino ma non ho capito, padrino di chi sei??? Very Happy Very Happy Very Happy
  Mir se erdhe klm

  Sponsored content

  Ikonat Re: Ckemi!!!!!!!!!!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri Jan 18, 2019 12:43 am