RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Pershendetje!!

  Share

  Be_1-shi
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 2

  Piket : 6

  Vendodhja : in the hell

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 18/01/2010

  Mosha : 28

  Hobi:: : Futbolli

  Ikonat Pershendetje!!

  Mesazh nga Be_1-shi prej Mon Jan 18, 2010 3:18 am

  se pari ju pershendes gjithve un jam Beni nga Kosova me saktesisht nga Gjakova jam 19 vjeqar kam perfunduar shkollen e mesme tani per momentin nuk merrem me azgje
  shpresoj te kaloj mir ktu me ju per kontakt berni_l@acmilan.com.cn
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Pershendetje!!

  Mesazh nga ersiljano prej Fri Jan 22, 2010 11:03 pm

  Mirserdhe Beni .Ja kalofsh sa me mire me ne !!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano

   Ora është Fri Jan 18, 2019 12:35 am