RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Gjithqka ne gjuhen shqiper per klubin me te trofeshem ne bot AC MILAN

  Share

  Be_1-shi
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 2

  Piket : 6

  Vendodhja : in the hell

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 18/01/2010

  Mosha : 28

  Hobi:: : Futbolli

  Ikonat Gjithqka ne gjuhen shqiper per klubin me te trofeshem ne bot AC MILAN

  Mesazh nga Be_1-shi prej Sat Jan 23, 2010 2:58 am

  www.acmilan-news.com eshte nje forum apo nje portal ne gjuhen shqipe ku i dedikohet vetem klubit te AC MILAN-it aty mund te gjeni lajmet,historin,foto,videot,bisedime,sondazh gjithqka vete per Milanin ja vlen ta vizitoni sidomos nese jeni Milanist ju mirpresim kemi nevoj per antar nga shqiperia pasi shumica aty jan nga kosova
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Gjithqka ne gjuhen shqiper per klubin me te trofeshem ne bot AC MILAN

  Mesazh nga ersiljano prej Sat Jan 23, 2010 1:05 pm

  Nje forum shume i bukur!!!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano

   Ora është Fri Jan 18, 2019 12:25 am