RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Ckemi nga Erseka

  Share
  avatar
  Enea
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 2

  Piket : 4

  Vendodhja : Ersekë/Al

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 23/01/2010

  Mosha : 24

  Hobi:: : Music.

  Ikonat Ckemi nga Erseka

  Mesazh nga Enea prej Sat Jan 23, 2010 4:24 pm

  Ckemi une jam Enea.Jam nga Erseka dhe jam 16 Vjec..Shpresoj tja kaloj mire me ju..
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Ckemi nga Erseka

  Mesazh nga ersiljano prej Sat Jan 23, 2010 4:55 pm

  Mirserdhe Enea Ja kalofsh mire me ne!!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Ckemi nga Erseka

  Mesazh nga lani prej Sat Jan 23, 2010 6:32 pm

  Mirserdhe Enea ne forumin tne...Shpresoj tja kalish bukur me ne ...klm shifemi ne fb...hahahah


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Ckemi nga Erseka

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Wed Jan 27, 2010 8:26 pm

  Mirserdhe Ersekaaaa...........O Lano Kuqer.........Wink
  avatar
  Edward
  Grafik Designer
  Grafik Designer

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 6

  Piket : 10

  Vendodhja : London, UK

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 24/01/2010

  Hobi:: : Grafika

  Ikonat Re: Ckemi nga Erseka

  Mesazh nga Edward prej Wed Jan 27, 2010 9:21 pm

  Mire se ke ardh kalo bukur kney pari Very Happy

  shkumbini1
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 13

  Piket : 15

  Vendodhja : kosov

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 05/04/2010

  Hobi:: : leximi

  Ikonat Re: Ckemi nga Erseka

  Mesazh nga shkumbini1 prej Mon Apr 05, 2010 2:36 am

  Pershendetje kreitve Un jom Shkumbini jom 14 vjeqar Shpresoj se kena mu knaq bashk

  Sponsored content

  Ikonat Re: Ckemi nga Erseka

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri Jan 18, 2019 12:29 am