RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Dardy :D.............

  Share

  AstronauT
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 4

  Piket : 8

  Vendodhja : Gjakovë

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 24/01/2010

  Hobi:: : Me njek Femra :D

  Ikonat Dardy :D.............

  Mesazh nga AstronauT prej Sun Jan 24, 2010 2:29 pm

  Emri dardan
  Mbiemri ..
  Mosha 16
  hobi qkat dush
  web www.kosova-fz.net
  vendodhja gjakovë

  tang kaloni mir veq nex
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Dardy :D.............

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Jan 24, 2010 2:31 pm

  mirserdhe Astronaut...Kalo sa me mire me ne!!!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano

  AstronauT
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 4

  Piket : 8

  Vendodhja : Gjakovë

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 24/01/2010

  Hobi:: : Me njek Femra :D

  Ikonat Re: Dardy :D.............

  Mesazh nga AstronauT prej Sun Jan 24, 2010 2:41 pm

  Mir se te gjeta Wink

  Sponsored content

  Ikonat Re: Dardy :D.............

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri Jan 18, 2019 12:16 am