RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  wWw.Kosova-Fz.Net

  Share

  AstronauT
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 4

  Piket : 8

  Vendodhja : Gjakovë

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 24/01/2010

  Hobi:: : Me njek Femra :D

  Ikonat wWw.Kosova-Fz.Net

  Mesazh nga AstronauT prej Sun Jan 24, 2010 2:30 pm

  wWw.Kosova-Fz.Net Vizitoni ketu dote gjeni gjithqka ketu takohet rinia e kosoves ketu gjeni shum sende te ndryshme

  Nese ban tek partnjeret me ma qit forumin tregomni ne pm ne qit web si ma kini qit qomani link dhe une ju qes www.kosova-fz.net qitu qomani ne pm ok tung kalo mir Very Happy
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: wWw.Kosova-Fz.Net

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Jan 24, 2010 2:44 pm

  ok une po e shtoj Forumin tend te Partenert qe tani ok lale .... Sepse une jam i rregjistruar ne Forumi jote dhe ja vlen si forum...Kalo Mire


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano

  AstronauT
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 4

  Piket : 8

  Vendodhja : Gjakovë

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 24/01/2010

  Hobi:: : Me njek Femra :D

  Ikonat Re: wWw.Kosova-Fz.Net

  Mesazh nga AstronauT prej Sun Jan 24, 2010 2:48 pm

  A la sma ki qit merre qit add te foli diqka me ty ok d_ardan_f@hotmail.com
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: wWw.Kosova-Fz.Net

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Jan 24, 2010 3:05 pm

  ta cova ftesen pranoje!!ersiljano@live.com


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: wWw.Kosova-Fz.Net

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Jan 25, 2010 3:10 am

  Qa ka ndodh ketu o daku???

  Sponsored content

  Ikonat Re: wWw.Kosova-Fz.Net

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri Jan 18, 2019 12:14 am