RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Pershendetje nga Edward :)

  Share
  avatar
  Edward
  Grafik Designer
  Grafik Designer

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 6

  Piket : 10

  Vendodhja : London, UK

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 24/01/2010

  Hobi:: : Grafika

  Ikonat Pershendetje nga Edward :)

  Mesazh nga Edward prej Sun Jan 24, 2010 10:37 pm

  Emri: Eduard
  Mbiemri: Gjoka
  Lindur ne: Kosove
  Jetoj: N`Londer, UK


  Mire se ju gjeta shpresoj qe do te kalojm bukur Smile
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Pershendetje nga Edward :)

  Mesazh nga lani prej Sun Jan 24, 2010 10:44 pm

  Mirse erdhe ne forumin tone Eduard...Shpresoj tja kalosh sa me bukur ketu me ne...klm


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Edward
  Grafik Designer
  Grafik Designer

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 6

  Piket : 10

  Vendodhja : London, UK

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 24/01/2010

  Hobi:: : Grafika

  Ikonat Re: Pershendetje nga Edward :)

  Mesazh nga Edward prej Mon Jan 25, 2010 11:31 pm

  Ju Faleminderit shpresoj se do t`kalojm mire Smile
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Pershendetje nga Edward :)

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Wed Jan 27, 2010 8:25 pm

  Mirserdhe!! Shpresoj tja kalosh bukur mese rinisshqiptare Kalofsh mir.....Wink
  avatar
  Edward
  Grafik Designer
  Grafik Designer

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 6

  Piket : 10

  Vendodhja : London, UK

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 24/01/2010

  Hobi:: : Grafika

  Ikonat Re: Pershendetje nga Edward :)

  Mesazh nga Edward prej Wed Jan 27, 2010 9:20 pm

  flm ViSi Very Happy
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Pershendetje nga Edward :)

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Thu Jan 28, 2010 8:23 pm

  ViSi shkruajti:Mirserdhe!! Shpresoj tja kalosh bukur mese rinisshqiptare Kalofsh mir.....Wink
  No problem shokiiiii

  Sponsored content

  Ikonat Re: Pershendetje nga Edward :)

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri Jan 18, 2019 1:01 am