RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  www,EnterAlb.Com

  Share
  avatar
  Edward
  Grafik Designer
  Grafik Designer

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 6

  Piket : 10

  Vendodhja : London, UK

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 24/01/2010

  Hobi:: : Grafika

  Ikonat www,EnterAlb.Com

  Mesazh nga Edward prej Mon Jan 25, 2010 11:29 pm

  Pershendetje te nderuar forumista !

  Kjo eshte webfaqja ime: http://www.EnterAlb.Com ose http://www.EnterAlb.Net e cila permban Mp3 Hite & Albumet me te reja, ne nje te ardhme te shkurter do te integrojm edhe Arkivat muzikore qe nga viti: 2005 - 2010 !

  Ju FaleminderiT !

  http://www.EnterAlb.Com
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: www,EnterAlb.Com

  Mesazh nga lani prej Tue Jan 26, 2010 12:54 am

  Bravo me pelqen puna jote qe ke bere ne faqe....


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: www,EnterAlb.Com

  Mesazh nga ersiljano prej Tue Jan 26, 2010 3:36 pm

  web shume i papare jua shygjeroj te gjitheve


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  Edward
  Grafik Designer
  Grafik Designer

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 6

  Piket : 10

  Vendodhja : London, UK

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 24/01/2010

  Hobi:: : Grafika

  Ikonat Re: www,EnterAlb.Com

  Mesazh nga Edward prej Wed Jan 27, 2010 9:19 pm

  faleminderiT Very Happy
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: www,EnterAlb.Com

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Thu Jan 28, 2010 8:22 pm

  ersiljano shkruajti:web shume i papare jua shygjeroj te gjitheve
  Shum e bukur o shoku meson edhe mua ta hap edhe un nje.....?????????

  Sponsored content

  Ikonat Re: www,EnterAlb.Com

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri Jan 18, 2019 12:15 am