RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Pershendetje , jom Gevi

  Share
  avatar
  Gevi2009
  Vip
  Vip

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 22

  Piket : 46

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 26/01/2010

  Hobi:: : Basketbolli

  Ikonat Pershendetje , jom Gevi

  Mesazh nga Gevi2009 prej Tue Jan 26, 2010 6:36 pm

  une jom antar i ri ne kete forum kisha pas deshir qe te njoftohem ma shum rreth keti forumi
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Pershendetje , jom Gevi

  Mesazh nga lani prej Tue Jan 26, 2010 6:42 pm

  Pershendetje Gevi... Ne rralle te pare mir se erdhe ne forumin tone.... Per sa i peket infove mbi forumin po ja filloj... 1-Mund te bisedosh me antaret online ne chat ose duke komentuar ne temat qe kan hapur antaret ne forum... 2-Nqs mer vesh nga neti ke dhe nje folder ku flitet per HACKERAT dhe si te behemi dhe si te mbrohemi nga ata...Ke dhe disa programe... Pastaj mund te shikosh ofertat P.Sh me kaq postime te japim ket grade ne forum te japim ket lloj programi qe perdoret per kshu kshu e tjer...
  Mund te shikosh filmat e fundit qe dalin neper kinema free ne forumin tone... Gjithashtu dhe kanalet shqiptare Si psh Top-channel Bigbrother 1/2 e shume e shume gjera tjera..Por duke shfletuar ne forum do ti zbulosh te gjitha..ok...Shpresoj tja kalosh mire ktu me ne..Klm


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  anila
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 27

  Piket : 31

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Ikonat Re: Pershendetje , jom Gevi

  Mesazh nga anila prej Tue Jan 26, 2010 6:44 pm

  Pershendetje Gevi...Mir se erdhe ne forumin tone..Shpresoj tja kalosh sa me mire...Ciao
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Pershendetje , jom Gevi

  Mesazh nga ersiljano prej Tue Jan 26, 2010 7:14 pm

  Pershendetje Gevi.Mirserdhe ne Forumin Tone!!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  Gevi2009
  Vip
  Vip

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 22

  Piket : 46

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 26/01/2010

  Hobi:: : Basketbolli

  Ikonat Re: Pershendetje , jom Gevi

  Mesazh nga Gevi2009 prej Sat Jan 30, 2010 3:35 pm

  ene une shkprsoj t`ia kaloj mire Very Happy

  Sponsored content

  Ikonat Re: Pershendetje , jom Gevi

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri Jan 18, 2019 1:11 am