RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Killer:d:d:d:d:d:d::d

  Share

  killer
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 4

  Piket : 11

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 29/01/2010

  Hobi:: : Cte duhet ty

  new Killer:d:d:d:d:d:d::d

  Mesazh nga killer prej Fri Jan 29, 2010 8:59 pm

  Killer
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : HaCkEr

  new Re: Killer:d:d:d:d:d:d::d

  Mesazh nga lani prej Fri Jan 29, 2010 9:53 pm

  Pse e zgjate kaq shume mo...Nuk u lodhe duke shkruajtur...

  Gjithsesi mirse erdhe.....


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  anila
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 27

  Piket : 31

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  new Re: Killer:d:d:d:d:d:d::d

  Mesazh nga anila prej Fri Jan 29, 2010 9:56 pm

  Kolofsh sa me mire ktu me ne ne forum...TUng
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  new Re: Killer:d:d:d:d:d:d::d

  Mesazh nga ersiljano prej Fri Jan 29, 2010 10:19 pm

  kalofsh mire me ne!!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano

  killer
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 4

  Piket : 11

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 29/01/2010

  Hobi:: : Cte duhet ty

  new Re: Killer:d:d:d:d:d:d::d

  Mesazh nga killer prej Sun Jan 31, 2010 8:21 pm

  thnx alllllllllllllllllllllll
  dhe ku lodhesh duke shkrujt moooooooooooooooo lol!

  Sponsored content

  new Re: Killer:d:d:d:d:d:d::d

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri Jan 18, 2019 12:31 am