RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  wWw.Ahg-CreWs.Net

  Share

  ToniAhG
  Webmaster
  Webmaster

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 7

  Piket : 12

  Vendodhja : Durres Albania

  Reputacion : -1

  Data e hyrjes : 30/01/2010

  Mosha : 27

  Hobi:: : Hacking & Pc

  new wWw.Ahg-CreWs.Net

  Mesazh nga ToniAhG prej Sat Jan 30, 2010 4:27 pm

  Http://www.Ahg-Crews.Net Ju Jep Nje Mundsi Per Te Mesuar Me Shume Rreth Hacking Cracking Etj Gjithashtu Ka Shume Sherbime Dhe Oferta Te Mira
  Liku i Riniashqiptare.org Gjendet Tek Partneret E Forumit

  Me Rrespekt ^E-X-3-M-E^ H@cKeR Prsh Edhe Ty Lani !
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : HaCkEr

  new Re: wWw.Ahg-CreWs.Net

  Mesazh nga lani prej Sat Jan 30, 2010 5:22 pm

  Pershendetje Toni....Kjo webfaqe me pelqen shume mu personalisht...dhe ju uroj suksese te metejshme.... Me ket faqe jemi ne partneritet... RiniaShqiptare>>AhG


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  new Re: wWw.Ahg-CreWs.Net

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Feb 01, 2010 6:09 pm

  Ec te vdekshaa....kuqer

  Sponsored content

  new Re: wWw.Ahg-CreWs.Net

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri Jan 18, 2019 12:15 am