RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Toni AhG Here Whith You !!

  Share

  ToniAhG
  Webmaster
  Webmaster

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 7

  Piket : 12

  Vendodhja : Durres Albania

  Reputacion : -1

  Data e hyrjes : 30/01/2010

  Mosha : 27

  Hobi:: : Hacking & Pc

  Ikonat Toni AhG Here Whith You !!

  Mesazh nga ToniAhG prej Sat Jan 30, 2010 4:41 pm

  Name Toni
  City Durres
  Birthplace : Diber
  State : Albania
  Age : 18
  Hoby : Hacking % Webmaster
  Email : Toni@Montana.Net % Toni@AhG-CreW.CoM
  About Me : Nothing Much To Tell

  Hope To Enjoy Here Whith You !!
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Toni AhG Here Whith You !!

  Mesazh nga lani prej Sat Jan 30, 2010 5:24 pm

  Mir se erdhe ne forumin tone o Tono Shpresoj tja kalosh sa me mire...Dhe aq me teper qe jemi partnere...hahahhaha...


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi

  ToniAhG
  Webmaster
  Webmaster

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 7

  Piket : 12

  Vendodhja : Durres Albania

  Reputacion : -1

  Data e hyrjes : 30/01/2010

  Mosha : 27

  Hobi:: : Hacking & Pc

  Ikonat Re: Toni AhG Here Whith You !!

  Mesazh nga ToniAhG prej Sat Jan 30, 2010 5:33 pm

  Flm Lano Mirese Te Kam Gjet Forum i Bukur Suksese Per Me Teper Smile
  avatar
  anila
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 27

  Piket : 31

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Ikonat Re: Toni AhG Here Whith You !!

  Mesazh nga anila prej Sat Jan 30, 2010 7:31 pm

  Mir se erdhe ne forumin tone...Klm Toni

  ToniAhG
  Webmaster
  Webmaster

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 7

  Piket : 12

  Vendodhja : Durres Albania

  Reputacion : -1

  Data e hyrjes : 30/01/2010

  Mosha : 27

  Hobi:: : Hacking & Pc

  Ikonat Re: Toni AhG Here Whith You !!

  Mesazh nga ToniAhG prej Sat Jan 30, 2010 9:43 pm

  Mirese Te Gjeta Anila Smile

  ToniAhG
  Webmaster
  Webmaster

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 7

  Piket : 12

  Vendodhja : Durres Albania

  Reputacion : -1

  Data e hyrjes : 30/01/2010

  Mosha : 27

  Hobi:: : Hacking & Pc

  Ikonat Re: Toni AhG Here Whith You !!

  Mesazh nga ToniAhG prej Sat Jan 30, 2010 9:44 pm

  Mirese Te Gjeta Anila Smile
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Toni AhG Here Whith You !!

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Jan 31, 2010 12:55 pm

  Mir se erdhe ne forumin tone


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  resert
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 76

  Piket : 124

  Vendodhja : albania

  Reputacion : 4

  Data e hyrjes : 09/01/2010

  Mosha : 30

  Hobi:: : nothing

  Ikonat Re: Toni AhG Here Whith You !!

  Mesazh nga resert prej Wed Feb 03, 2010 9:58 pm

  kisha mbetur edhe un pa te uruar mireseardhjen ketu toni ahg.
  te ftoj ne seksionin hacking te na ndimosh me postimet e tua edhe ti.
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Toni AhG Here Whith You !!

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Mar 15, 2010 5:47 pm

  Pupupu keni filluar me anglishten ju andej bravo mirserdhe toni city....On Forum Riniashqiptare.org

  Sponsored content

  Ikonat Re: Toni AhG Here Whith You !!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri Jan 18, 2019 12:14 am