RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  www.warezal.tk

  Share

  killer
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 4

  Piket : 11

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 29/01/2010

  Hobi:: : Cte duhet ty

  Ikonat www.warezal.tk

  Mesazh nga killer prej Tue Feb 02, 2010 2:19 am

  Kodi:
  http://warezal.tk/

  Kodi:
  http://warezal.tk/

  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: www.warezal.tk

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Feb 07, 2010 2:26 pm

  shume mire!!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano

   Ora është Fri Jan 18, 2019 12:30 am