RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  dukk....................

  Share

  dukk
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 5

  Piket : 7

  Vendodhja : prishtin

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 02/02/2010

  Hobi:: : Design

  Ikonat dukk....................

  Mesazh nga dukk prej Tue Feb 02, 2010 7:16 pm

  Nick;dukk
  Hobi:Design
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: dukk....................

  Mesazh nga lani prej Tue Feb 02, 2010 10:55 pm

  Mirse erdhe dukk ne forumin tone Rinia Shqiptare.. SHpresoj tja kalosh sa me bukur ketu me ne...
  Dhe vendos nje avatar apo foto... Bye KLM


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  anila
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 27

  Piket : 31

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Ikonat Re: dukk....................

  Mesazh nga anila prej Tue Feb 02, 2010 10:58 pm

  Mir se erdhe ne forumin tone Dukk...Shpresoj tja kalosh mire...
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: dukk....................

  Mesazh nga ersiljano prej Tue Feb 02, 2010 11:02 pm

  Mirerdhe Duck .... Kalo sa me mire me NE!!!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: dukk....................

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Wed Feb 03, 2010 7:09 pm

  Welcome to riniashqiptare.org dukkkkk

  Sponsored content

  Ikonat Re: dukk....................

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri Jan 18, 2019 1:14 am