RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  pershndetje nga zymaaa

  Share
  avatar
  besa-bess
  Vip
  Vip

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 16

  Piket : 22

  Vendodhja : Istog-Kosova

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 02/02/2010

  Hobi:: : futbolliii

  Ikonat pershndetje nga zymaaa

  Mesazh nga besa-bess prej Tue Feb 02, 2010 8:30 pm

  [b]pershndeetje per ju rinia shqiptare
  jam zyma nga nje forumm shum i njohur
  vi nga Kosova jetoj ne Istoggggg ersiljano naaaa reklamoj kete forum mir qenka ishalla kaloj mir ketuu mpuq e kini
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: pershndetje nga zymaaa

  Mesazh nga lani prej Tue Feb 02, 2010 10:56 pm

  Mirse erdhe ne forumin tone e dashur... Shpresoj tja kalosh sa me mire ketu me ne...KLM


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  anila
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 27

  Piket : 31

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Ikonat Re: pershndetje nga zymaaa

  Mesazh nga anila prej Tue Feb 02, 2010 10:58 pm

  Mir se erdhe ne forumin tone Zymma...Shpresoj tja kalosh mire...
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: pershndetje nga zymaaa

  Mesazh nga ersiljano prej Tue Feb 02, 2010 11:02 pm

  mirerdhe Zyma .... KALO BUKUR ME NE!!!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  besa-bess
  Vip
  Vip

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 16

  Piket : 22

  Vendodhja : Istog-Kosova

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 02/02/2010

  Hobi:: : futbolliii

  Ikonat Re: pershndetje nga zymaaa

  Mesazh nga besa-bess prej Wed Feb 03, 2010 12:24 am

  lani shkruajti:Mirse erdhe ne forumin tone e dashur... Shpresoj tja kalosh sa me mire ketu me ne...KLM
  e dashur apo i dashur se mashkull jam
  flmmm hehe
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: pershndetje nga zymaaa

  Mesazh nga lani prej Wed Feb 03, 2010 1:35 am

  Me fal thjeshte nje ngaterrim ne shkronja...Me fal...Gjithsesi kalofsh sa me bukur ketu me ne...


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: pershndetje nga zymaaa

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Wed Feb 03, 2010 7:11 pm

  Mirserdhe dhe pershendetje shpresoj tja kalofsh shum bukur per forumi si dihet sa te njoftur e ke por hajdee te mari nje valle te bukur.....Shqiptare Wink
  avatar
  besa-bess
  Vip
  Vip

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 16

  Piket : 22

  Vendodhja : Istog-Kosova

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 02/02/2010

  Hobi:: : futbolliii

  Ikonat Re: pershndetje nga zymaaa

  Mesazh nga besa-bess prej Wed Feb 03, 2010 7:13 pm

  mirsejugjej vllezer
  avatar
  Lord
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 11

  Piket : 15

  Vendodhja : ne matiqan

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/02/2010

  Hobi:: : kendimi

  Ikonat Re: pershndetje nga zymaaa

  Mesazh nga Lord prej Mon Feb 08, 2010 4:47 am

  oj zemer edhe qtu te nxuna aa Razz
  mos mtradhto Razz kthehuniiiiiiiiiiiii mos me liniiiiiiiiiiiiiiii ju thrreet tuziiiiiiiiiiii huahuahuuha mir se paske ardh n´rini
  avatar
  Lord
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 11

  Piket : 15

  Vendodhja : ne matiqan

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/02/2010

  Hobi:: : kendimi

  Ikonat Re: pershndetje nga zymaaa

  Mesazh nga Lord prej Mon Feb 08, 2010 4:47 am

  harrova me t´than mir se erdhe n´rini o plako Very Happy hjahuahhua se nuk e pasken mundesu editimin per antar
  avatar
  besa-bess
  Vip
  Vip

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 16

  Piket : 22

  Vendodhja : Istog-Kosova

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 02/02/2010

  Hobi:: : futbolliii

  Ikonat Re: pershndetje nga zymaaa

  Mesazh nga besa-bess prej Tue Feb 09, 2010 11:47 pm

  Lord shkruajti:harrova me t´than mir se erdhe n´rini o plako Very Happy hjahuahhua se nuk e pasken mundesu editimin per antar

  jojo besen e kemi than hahaha

  Sponsored content

  Ikonat Re: pershndetje nga zymaaa

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri Jan 18, 2019 12:23 am