RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  hajt edhe une qetu.. pika loti

  Share
  avatar
  Lord
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 11

  Piket : 15

  Vendodhja : ne matiqan

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/02/2010

  Hobi:: : kendimi

  Ikonat hajt edhe une qetu.. pika loti

  Mesazh nga Lord prej Thu Feb 04, 2010 1:08 am

  emeri: Ardi
  nickname: Lord
  Mosha:23
  vendbanimi: ch zvicerr
  hobi: kqyrni pak ne profil
  passwordi: futja 4 zerro Razz
  e-maili: bukuroshi-ch@live.co.uk kishe une bukurosh Razz
  forumi personal: www.besa-bess.ch miresevini


  gjithvka ma shum pytje ne privat kaloni majr Smile
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: hajt edhe une qetu.. pika loti

  Mesazh nga ersiljano prej Thu Feb 04, 2010 3:40 pm

  miredhe Lord Kalo mire me nE!!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: hajt edhe une qetu.. pika loti

  Mesazh nga lani prej Thu Feb 04, 2010 5:25 pm

  mir se edhe Lord Kalo sa me mire ketu me ne ne RiniaShqiptare.oRg


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Lord
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 11

  Piket : 15

  Vendodhja : ne matiqan

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/02/2010

  Hobi:: : kendimi

  Ikonat Re: hajt edhe une qetu.. pika loti

  Mesazh nga Lord prej Thu Feb 04, 2010 10:43 pm

  thanks..
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: hajt edhe une qetu.. pika loti

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Feb 08, 2010 6:46 pm

  Mirserdhe lord....Kur te perzatohesh bej prezatimin pa reklama ok...Te kesh nje cik rrespekte.......Kalofsh mir midis rinishqiptare
  avatar
  besa-bess
  Vip
  Vip

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 16

  Piket : 22

  Vendodhja : Istog-Kosova

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 02/02/2010

  Hobi:: : futbolliii

  Ikonat Re: hajt edhe une qetu.. pika loti

  Mesazh nga besa-bess prej Tue Feb 09, 2010 11:46 pm

  lord ti je bajram curri hehhee

  Sponsored content

  Ikonat Re: hajt edhe une qetu.. pika loti

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri Jan 18, 2019 12:45 am