RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  ckemi nga erixheni

  Share

  erixhen
  Vip
  Vip

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 1

  Piket : 3

  Vendodhja : Turqi

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 11/02/2010

  Mosha : 27

  Hobi:: : muzika

  rreth ckemi nga erixheni

  Mesazh nga erixhen prej Thu Feb 11, 2010 10:58 pm

  Emri:Erixhen
  mbiemri:Sula
  Mosha:19
  Hobi:MUzika
  Vendodhja:Turqi
  Studio per Inxhieneri Elektronike.
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  rreth Re: ckemi nga erixheni

  Mesazh nga ersiljano prej Fri Feb 12, 2010 8:31 pm

  Mirsevjen Erixhen Kalo mire me nE!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  anila
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 27

  Piket : 31

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  rreth Re: ckemi nga erixheni

  Mesazh nga anila prej Fri Feb 12, 2010 11:08 pm

  Mirsevjen Erixhen.. Kalofsh sa me mire ketu..
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : HaCkEr

  rreth Re: ckemi nga erixheni

  Mesazh nga lani prej Sat Feb 13, 2010 9:18 pm

  Erixhen mire se erdhe...Kalo sa me mire ktu me ne...


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  rreth Re: ckemi nga erixheni

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Feb 22, 2010 6:32 pm

  Mirserdhe Erixhen shpresoj tja kalofsh mir...Ciao

  Sponsored content

  rreth Re: ckemi nga erixheni

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri Jan 18, 2019 12:33 am