RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Alooo Marmroma Mirsevini ne Keshjellen ''ANGELINA''

  Share
  avatar
  Angelina
  princessa
  princessa

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 81

  Piket : 228

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 25/02/2010

  Hobi:: : musika

  Ikonat Alooo Marmroma Mirsevini ne Keshjellen ''ANGELINA''

  Mesazh nga Angelina prej Thu Feb 25, 2010 10:48 pm

  Alooo Marmroma Mirsevini ne Keshjellen ''ANGELINA'' mir se ju gjeta shpresojme tja kalojme mir bashk....
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Alooo Marmroma Mirsevini ne Keshjellen ''ANGELINA''

  Mesazh nga lani prej Fri Feb 26, 2010 1:23 am

  ANGELINA mir se erdhe e dashur ne forumin tone shpresoj tja kalosh sa me bukur ketu me ne...klm


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Alooo Marmroma Mirsevini ne Keshjellen ''ANGELINA''

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Fri Feb 26, 2010 9:33 pm

  Mirserdhe angelina shpresoj tja kalosh mir....Wink
  avatar
  Angelina
  princessa
  princessa

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 81

  Piket : 228

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 25/02/2010

  Hobi:: : musika

  Ikonat Re: Alooo Marmroma Mirsevini ne Keshjellen ''ANGELINA''

  Mesazh nga Angelina prej Fri Feb 26, 2010 9:41 pm

  flm mir se ju gjeta
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Alooo Marmroma Mirsevini ne Keshjellen ''ANGELINA''

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Wed Mar 03, 2010 7:04 pm

  Angelina shkruajti:flm mir se ju gjeta
  Angelina shpresoj te argetohesh me riniashqiptare.orgggggg......................................... lol! lol!
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Alooo Marmroma Mirsevini ne Keshjellen ''ANGELINA''

  Mesazh nga ersiljano prej Thu Mar 04, 2010 6:21 pm

  mirsevjen Angelina Kalo mire me ne!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano

  Sponsored content

  Ikonat Re: Alooo Marmroma Mirsevini ne Keshjellen ''ANGELINA''

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri Jan 18, 2019 12:15 am