RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Pershendetje!

  Share
  avatar
  BionDina_20
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 2

  Piket : 4

  Vendodhja : New YoU...

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 01/04/2010

  Mosha : 28

  Hobi:: : DanC...

  Ikonat Pershendetje!

  Mesazh nga BionDina_20 prej Thu Apr 01, 2010 2:50 pm

  Pershendetje nga une Biondina_20

  Emri im i vertet eshte Elvira Shala

  Jetoj ne Peje...Po Ka Kohe qe nuk JeTOj Aty...

  Per Momentin Gjendem Ne AmeriK-New YoU...

  Jom 20 Vjeq...

  Jom duke studiuar-Dega Mjeksi...


  Mirudegjofshim!
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Pershendetje!

  Mesazh nga lani prej Thu Apr 01, 2010 11:16 pm

  Mir se vjen ne forumin tone Biondina_20 Shpresoj tja kalosha sa me mire ne pranin tone...KLM


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  BionDina_20
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 2

  Piket : 4

  Vendodhja : New YoU...

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 01/04/2010

  Mosha : 28

  Hobi:: : DanC...

  Ikonat Re: Pershendetje!

  Mesazh nga BionDina_20 prej Fri Apr 02, 2010 2:39 pm

  lani shkruajti:Mir se vjen ne forumin tone Biondina_20 Shpresoj tja kalosha sa me mire ne pranin tone...KLM

  Mirsejugjej Shpresoj te kalojm sa me mire..
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Pershendetje!

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Apr 04, 2010 2:32 pm

  mirsevjen ne forum


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano

  Sponsored content

  Ikonat Re: Pershendetje!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri Jan 18, 2019 12:42 am