RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Hellooo!! Rinia Shqiptare

  Share

  fidanne
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 53

  Piket : 149

  Vendodhja : podujev

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 05/04/2010

  Hobi:: : kosova

  new Hellooo!! Rinia Shqiptare

  Mesazh nga fidanne prej Mon Apr 05, 2010 10:40 am

  Emri : fidan
  mbiemri : podujeva
  vendlindja : podujev
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : HaCkEr

  new Re: Hellooo!! Rinia Shqiptare

  Mesazh nga lani prej Thu Apr 15, 2010 12:40 am

  Mir se ke ardhur bro ne forumin tone..Shpresoj tja kalosh sa me mire me ne...klm


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  new Re: Hellooo!! Rinia Shqiptare

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Wed Apr 21, 2010 5:56 pm

  Mirserdheeeeeeee

  Sponsored content

  new Re: Hellooo!! Rinia Shqiptare

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri Jan 18, 2019 12:16 am