RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  +1 Boss ..?

  Share

  GrannOx-Production
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 2

  Piket : 6

  Vendodhja : Gjilan

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/04/2010

  Mosha : 25

  Hobi:: : Design & Streetball

  rreth +1 Boss ..?

  Mesazh nga GrannOx-Production prej Tue Apr 06, 2010 11:55 pm

  Name: Granitt
  Username: GrannOx-Prudoction
  Mosha: 17
  Gjinia: M
  Profesioni: Nxenes
  Hobbi: Design & StreetBall
  Contats: Granitty-e@msn.com
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : HaCkEr

  rreth Re: +1 Boss ..?

  Mesazh nga lani prej Thu Apr 08, 2010 2:46 pm

  Granitt mirse erdhe ne forumin tone shpresoj tja kalosh sa me bukur ketu me ne...


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi

   Ora është Fri Jan 18, 2019 12:15 am