RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  KosovaStyle.COM

  Share

  GrannOx-Production
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 2

  Piket : 6

  Vendodhja : Gjilan

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/04/2010

  Mosha : 25

  Hobi:: : Design & Streetball

  new KosovaStyle.COM

  Mesazh nga GrannOx-Production prej Tue Apr 06, 2010 11:57 pm

  Ç'do Minut Hite Fresh veteme në ---> www.KosovaStyle.COM
  Download Music !!

   Ora është Fri Jan 18, 2019 1:11 am