RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  [FORUM]www.online3.tk

  Share

  kanaan
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 3

  Piket : 5

  Vendodhja : vushtrri

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 20/04/2010

  Hobi:: : muzik

  Ikonat [FORUM]www.online3.tk

  Mesazh nga kanaan prej Tue Apr 20, 2010 8:13 pm

  www.online3.tk
  www.online3.tk
  www.online3.tk

  hini nje forum shqiptar dhe per gjith rinin shqiptart

  ChatBox KA mundeni me fol online ne www.online3.tk me te gjith anteret ju mir presim

   Ora është Fri Jan 18, 2019 12:52 am