RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Endrra erdhi!!

  Share
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Endrra erdhi!!

  Mesazh nga Endrra prej Fri Apr 30, 2010 11:02 pm

  Pershendetje dhe mire se ju gjej...jam regjistruar qe moti por sot jam ketu per te postuar ,deren e paskeni lene hapur por njeri brenda nuk qenka...prandaj un po ju pres kur te vini....
  avatar
  Endrit Outlaw
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 107

  Piket : 166

  Vendodhja : Verona

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 09/03/2010

  Mosha : 29

  Hobi:: : Politika......haahha

  Ikonat Re: Endrra erdhi!!

  Mesazh nga Endrit Outlaw prej Mon May 03, 2010 2:33 am

  Ketu na ke veq dalim e bej kajhere nje giro per pazar mos na var na njera
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Endrra erdhi!!

  Mesazh nga Endrra prej Mon May 03, 2010 6:17 pm

  nga te paskemi...qe thua kajhere....shkodran..??/.mire mire..por aktivizohuni me shume ne postime...
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Endrra erdhi!!

  Mesazh nga ersiljano prej Tue May 04, 2010 6:52 pm

  Mirsevjen...


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Endrra erdhi!!

  Mesazh nga Endrra prej Tue May 04, 2010 11:04 pm

  faleminderit
  avatar
  beko
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 60

  Piket : 62

  Vendodhja : Diku mu ne mes kosoves

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/05/2010

  Hobi:: : te dashurohem 1

  Ikonat Re: Endrra erdhi!!

  Mesazh nga beko prej Tue May 04, 2010 11:12 pm

  endraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


  flej flej
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Endrra erdhi!!

  Mesazh nga Endrra prej Wed May 05, 2010 12:10 am

  gjumin-gjumin Bekoooooooooo
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Endrra erdhi!!

  Mesazh nga lani prej Wed May 05, 2010 8:43 pm

  Mirsevjen Endra ne forumin tone..Shpresoj tja kalosh sa me mire ktu me ne...KLB


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Endrra erdhi!!

  Mesazh nga Endrra prej Wed May 05, 2010 8:47 pm

  Flm Lani..
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Endrra erdhi!!

  Mesazh nga lani prej Wed May 05, 2010 8:49 pm

  Te lutem e kam per detyre tju mirpres .. Smile


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  beko
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 60

  Piket : 62

  Vendodhja : Diku mu ne mes kosoves

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/05/2010

  Hobi:: : te dashurohem 1

  Ikonat Re: Endrra erdhi!!

  Mesazh nga beko prej Wed May 05, 2010 10:54 pm

  endraa paske ardh ti mi o zottt do te grithiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Endrra erdhi!!

  Mesazh nga Endrra prej Wed May 05, 2010 11:48 pm

  he mo beko ku je ti???hahahahah

  Sponsored content

  Ikonat Re: Endrra erdhi!!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri Jan 18, 2019 12:23 am