RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  erdha une beko !

  Share
  avatar
  beko
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 60

  Piket : 62

  Vendodhja : Diku mu ne mes kosoves

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/05/2010

  Hobi:: : te dashurohem 1

  Ikonat erdha une beko !

  Mesazh nga beko prej Tue May 04, 2010 11:15 pm

  pershendetje gjith antarve por ter forumin , jam beko shpresoj qe do ja kalojm shum mir , shpresoj qe do ju pelqej beko
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: erdha une beko !

  Mesazh nga Endrra prej Wed May 05, 2010 12:13 am

  mire se erdhe Bekooooo
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: erdha une beko !

  Mesazh nga lani prej Wed May 05, 2010 8:41 pm

  Mirse erdhe Beko ne forumin tone..Shpresoj tja kalosh sa me mire ktu me ne...


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  beko
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 60

  Piket : 62

  Vendodhja : Diku mu ne mes kosoves

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/05/2010

  Hobi:: : te dashurohem 1

  Ikonat Re: erdha une beko !

  Mesazh nga beko prej Wed May 05, 2010 10:54 pm

  ooo mir se ju gjetaaa


  a vetem 2 antar jan ketuuu
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: erdha une beko !

  Mesazh nga Endrra prej Wed May 05, 2010 11:49 pm

  ka ka por do ket dhe me shume hahaha

  Sponsored content

  Ikonat Re: erdha une beko !

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri Jan 18, 2019 12:53 am