RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  http://shupenzacity.tk

  Share

  engjelli
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 1

  Piket : 3

  Vendodhja : Shupenz

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 11/07/2010

  Hobi:: : Hack

  Ikonat http://shupenzacity.tk

  Mesazh nga engjelli prej Sun Jul 11, 2010 5:16 pm


   Ora është Fri Jan 18, 2019 12:16 am