RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Erdha edhe une

  Share

  leonardito
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 3

  Piket : 9

  Vendodhja : Gjakove

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 20/07/2010

  Hobi:: : Facebooki

  Ikonat Erdha edhe une

  Mesazh nga leonardito prej Tue Jul 20, 2010 9:00 pm

  Emri leonardito
  Mbiemri...........
  vendi GJakove
  Mosha 18
  per ma shume kontakto ne mP Very Happy

   Ora është Fri Jan 18, 2019 12:21 am