RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Pershendetje !

  Share
  avatar
  AhgMember
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 7

  Piket : 11

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 12/06/2010

  Mosha : 23

  Hobi:: : WebMaster

  Ikonat Pershendetje !

  Mesazh nga AhgMember prej Mon Aug 02, 2010 3:25 pm

  Une Kam Qene Rregjistruar Me Pare, Edhe Jam ModeratoR Por Harrova NickName Sad

  Edhe TanI Mu Kujtua Kur Kisha Bere Nje PostiM Edhe U Futa Perseri Me Kte Emer Very Happy

  RiniaShqiptare Forum , Eshte Forumi Me I Mire Ne Shqiperi Per Rinine ! Smile
  Bravo LaniT Qe E Ka Formuluar Kaq Mire E Kaq Bukur !

  SHPRESOJ T'IA KALOJME MIRE KETU Very Happy

   Ora është Fri Jan 18, 2019 12:50 am