RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Pershendetje=)

  Share
  avatar
  Xhelozja
  Vizitor

  Ikonat Pershendetje=)

  Mesazh nga Xhelozja prej Tue Aug 03, 2010 10:59 pm

  Pershendetjee....

  une jam xhelozja_

  ju uroj te gjithve nje dite te bukurr=)

   Ora është Fri Jan 18, 2019 12:21 am