RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  tunggg prej meJee

  Share

  COnix.
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 1

  Piket : 3

  Vendodhja : Kosova

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 12/09/2010

  Hobi:: : designer

  Ikonat tunggg prej meJee

  Mesazh nga COnix. prej Sun Sep 12, 2010 7:00 pm

  Emri Bessart
  prej prishtinee Razz
  ishalla kalojmm mir Razz

   Ora është Fri Jan 18, 2019 12:15 am