RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  pershendetje

  Share

  endry
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 1

  Piket : 3

  Vendodhja : greece

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 19/09/2010

  Mosha : 33

  Hobi:: : football

  Ikonat pershendetje

  Mesazh nga endry prej Sun Sep 19, 2010 9:10 am

  pershendetje nga une endry edhe une si shume te tjere rastesisht e gjeta kete forum gjithsesi shpresoj te kete naj qike gjalleri .... edhe njehere respekte dhe pershendetje
  bounce

   Ora është Fri Jan 18, 2019 12:15 am