RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  www.acmilan-news.com

  Share
  avatar
  arbeer
  Vizitor

  Ikonat www.acmilan-news.com

  Mesazh nga arbeer prej Fri Oct 15, 2010 4:51 pm


  www.acmilan-news.com është forumi më i madh shqiptar që i dedikohet klubit Italian më të trofeshëm në botë me një fjalë forum i Rossonerëve Shqiptarë.Këtu diskutohet për lojtarët në përgjithësi , historinë e klubit , transferet e lojtarëve , për ndeshjet , mund të gjesh lajmet më të reja dhe gjithashtu foto , dizajne apo video apo gjithqka që ka të bëjë me klubin Ac Milan

   Ora është Fri Jan 18, 2019 12:16 am