RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  wWw.Alb-Mp3.Com

  Share

  AstronauT1
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 1

  Piket : 3

  Vendodhja : gjakov

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 15/11/2010

  Hobi:: : forumi

  Ikonat wWw.Alb-Mp3.Com

  Mesazh nga AstronauT1 prej Mon Nov 15, 2010 9:08 pm

  wWw.Alb-Mp3.Com Vizito Hite 2010 radio etj... ej o admins kontakto ne add timen e vedonse radion time ne forum nese bon d_ardan_f@hotmail.com

   Ora është Fri Jan 18, 2019 12:39 am