RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Avengers: Age of Ultron (2015) Me Titra Shqip

  Share

  bigu8
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 7

  Piket : 17

  Vendodhja : Tiran

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 31/01/2015

  Hobi:: : Gabling

  Ikonat Avengers: Age of Ultron (2015) Me Titra Shqip

  Mesazh nga bigu8 prej Fri May 29, 2015 4:50 pm

  Vjen per ju Avengers: Age of Ultron (2015) Me Titra Shqip ne nje super qualitet !
  Kur Toni Stark dhe Bruce Banner perpiqen te krijojne nje program paqeruajtes te quajtur ULTRON gjerat shkojne tmerresisht keq dhe eshte ne dore te skuadres se drejtesise te ndalojne Ultron te zbatoje planet e tij djallezore .

  bigu8
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 7

  Piket : 17

  Vendodhja : Tiran

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 31/01/2015

  Hobi:: : Gabling

  Ikonat Re: Avengers: Age of Ultron (2015) Me Titra Shqip

  Mesazh nga bigu8 prej Fri May 29, 2015 4:53 pm

  bigu8 shkruajti:Vjen per ju http://www.superfilma.org/avengers-age-of-ultron-2015/ ne nje super qualitet !
  Kur Toni Stark dhe Bruce Banner perpiqen te krijojne nje program paqeruajtes te quajtur ULTRON gjerat shkojne tmerresisht keq dhe eshte ne dore te skuadres se drejtesise te ndalojne Ultron te zbatoje planet e tij djallezore .

   Ora është Fri Jan 18, 2019 1:07 am