RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Big Brother Albania 9 Live

  Share

  bigu8
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 7

  Piket : 17

  Vendodhja : Tiran

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 31/01/2015

  Hobi:: : Gabling

  Ikonat Big Brother Albania 9 Live

  Mesazh nga bigu8 prej Sat Jun 04, 2016 9:14 pm

  Se shpejti starton http://www.bigbrotheralbania9-live.com/ dhete gjithe te interesuarit per kete program mund te shikoni live ne faqen tone gjithashtu mund te lexoni te rejat me te fundit ditore se cfare ndodh brenda shtepise me te famshme ne shqiperi.

  bigu8
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 7

  Piket : 17

  Vendodhja : Tiran

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 31/01/2015

  Hobi:: : Gabling

  Ikonat Re: Big Brother Albania 9 Live

  Mesazh nga bigu8 prej Sat Jun 04, 2016 9:15 pm


   Ora është Fri Jan 18, 2019 12:16 am