RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Join the forum, it's quick and easy

RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

RINIA SHQIPTARE FORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

+3
ersiljano
lani
♣GoC LaCjAnE♣
7 posters

    Barcaleta te ndryshme

    ♣GoC LaCjAnE♣
    ♣GoC LaCjAnE♣
    Administrator
    Administrator


    Gjinia : Female

    Numri i postimeve : 302

    Piket : 386

    Vendodhja : mbi valet e jetes

    Reputacion : 2

    Data e hyrjes : 31/08/2009

    rreth Barcaleta te ndryshme

    Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ Mon Aug 31, 2009 11:37 pm

    ka njerez qe jane te dhene shume pas barsaletave.........une jo por me pelqejne ti degjoj keshtu qe ato qe kane kete dhunti te na bejne pak me qesh
    ...................................................
    sdo ta marr kush fjalen i pari eee??
    ok pra po e filloj un
    Nje burr dhe nje bjonde jane duke u mbytur ne det dhe bjondja bertet NDIHME NDIHME .....por nuk i degjon asnjeri, e keshtu ky burri i thote:provojme te therrasim bashke se keshtu mund te na degjojne. Fillon bjondja dhe gerthet BASHKE BASHKE BASHKE BASHKE BASHKE...........lol
    ♣GoC LaCjAnE♣
    ♣GoC LaCjAnE♣
    Administrator
    Administrator


    Gjinia : Female

    Numri i postimeve : 302

    Piket : 386

    Vendodhja : mbi valet e jetes

    Reputacion : 2

    Data e hyrjes : 31/08/2009

    rreth Re: Barcaleta te ndryshme

    Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ Mon Aug 31, 2009 11:39 pm

    Qytetari i drejtohet lypesit. -Ti sje i verber sic shkruan kartela qe ke ne qafe,te pashe duke lexuar gazeten. -Gabohesh, une po shihja vetem figurat.........lol Very Happy
    lani
    lani
    Administrator
    Administrator


    Gjinia : Male

    Numri i postimeve : 726

    Piket : 1414

    Vendodhja : system32

    Reputacion : 19

    Data e hyrjes : 15/08/2009

    Mosha : 32

    Hobi:: : HaCkEr

    rreth Re: Barcaleta te ndryshme

    Mesazh nga lani Wed Sep 02, 2009 1:10 pm

    Po Lujn Futboll Shqipria me Brazilin, edhe trajneri i Shqipris para ndeshjes po i thot Muratit Me rujt Ronaldihnon edhe loja filloj , mas 10 min ,Igli Tare po shenon Autogol , pas pak po e shenon edhe 1 autogol tjeter tani tranjeri i Shqipnis i thot Muratit Lere Ronaldihnon po Ruje Taren Se na knaqi me gola..
    lani
    lani
    Administrator
    Administrator


    Gjinia : Male

    Numri i postimeve : 726

    Piket : 1414

    Vendodhja : system32

    Reputacion : 19

    Data e hyrjes : 15/08/2009

    Mosha : 32

    Hobi:: : HaCkEr

    rreth Re: Barcaleta te ndryshme

    Mesazh nga lani Wed Sep 02, 2009 1:11 pm

    nje dit ishte lepuri dhe po pinte nje birr. aty kalon dhelpra dhe i thot : o lepur ca po ben? ja po pres luanin tia thy brinjet. dhelpra cuditet dhe i thot luanit. vjen luani dhe i thot cfare po ben more lepur .- ja po pi birr dhe po them budalliqe...
    lani
    lani
    Administrator
    Administrator


    Gjinia : Male

    Numri i postimeve : 726

    Piket : 1414

    Vendodhja : system32

    Reputacion : 19

    Data e hyrjes : 15/08/2009

    Mosha : 32

    Hobi:: : HaCkEr

    rreth Re: Barcaleta te ndryshme

    Mesazh nga lani Wed Sep 02, 2009 1:11 pm

    Djali pyet te atin: Babi si kuptohet kush eshte i dehur? Babai: I shikon ata dy burrat aty, po te ishe i dehur do shikoje 4 burra. Djali: Babi po aty eshte vetem nje burre.....
    lani
    lani
    Administrator
    Administrator


    Gjinia : Male

    Numri i postimeve : 726

    Piket : 1414

    Vendodhja : system32

    Reputacion : 19

    Data e hyrjes : 15/08/2009

    Mosha : 32

    Hobi:: : HaCkEr

    rreth Re: Barcaleta te ndryshme

    Mesazh nga lani Wed Sep 02, 2009 1:12 pm

    Vajza e vogël duke u lutur para se të flerë: - ... dhe pastaj o Zot të lutem tu japësh disa rroba të ngrohta atyre vajzave të gjora në revistat që lexon babi......
    lani
    lani
    Administrator
    Administrator


    Gjinia : Male

    Numri i postimeve : 726

    Piket : 1414

    Vendodhja : system32

    Reputacion : 19

    Data e hyrjes : 15/08/2009

    Mosha : 32

    Hobi:: : HaCkEr

    rreth Re: Barcaleta te ndryshme

    Mesazh nga lani Wed Sep 02, 2009 1:12 pm

    Ishte shqiptari zvicerani kinezi dhe japonezi .tha zvicerani une kam vajzat me te mira ne bote.thote kinezi une bej stilet me te bukura ne bote japonezi tha une kam gazetat me te sakta ne bote. tha shqiptariune me vajzat e zviceranit i bej stilin e kinezit NQS sbesoni lexoni gazetat e japonezit ...
    lani
    lani
    Administrator
    Administrator


    Gjinia : Male

    Numri i postimeve : 726

    Piket : 1414

    Vendodhja : system32

    Reputacion : 19

    Data e hyrjes : 15/08/2009

    Mosha : 32

    Hobi:: : HaCkEr

    rreth Re: Barcaleta te ndryshme

    Mesazh nga lani Wed Sep 02, 2009 1:13 pm

    Nje shqipetar nga Kosova dhe nje shqipetar i Shqiperis dalin per te pir kafe ne Tiron, vjen Kamarieri dhe i pyet se cfar deshirojn te pijn, ky prej Shqiperie i thote: "mua bjerma nje Skenderbeg" -Ndersa ky kosovari, pak gjeloze, thot mua bjema nje Adem Jashar per (pijen).
    lani
    lani
    Administrator
    Administrator


    Gjinia : Male

    Numri i postimeve : 726

    Piket : 1414

    Vendodhja : system32

    Reputacion : 19

    Data e hyrjes : 15/08/2009

    Mosha : 32

    Hobi:: : HaCkEr

    rreth Re: Barcaleta te ndryshme

    Mesazh nga lani Wed Sep 02, 2009 1:14 pm

    Nje 9 vjecar u kthye ne shtepi me hunde te pergjakur, me nje sy te nxire dhe me rroba te grisura. Ishte e qarte se ai ishte zene me dike, dhe kishte humbur. Ndersa babai po e mjekonte e pyeti se c'kishte ndodhur. - Eh babi tha ai, ftova lanin ne duel, dhe i lashe atij qe te zgjidhte arme. - Po ai? - Ai zgjodhi si arme motren e tij....
    lani
    lani
    Administrator
    Administrator


    Gjinia : Male

    Numri i postimeve : 726

    Piket : 1414

    Vendodhja : system32

    Reputacion : 19

    Data e hyrjes : 15/08/2009

    Mosha : 32

    Hobi:: : HaCkEr

    rreth Re: Barcaleta te ndryshme

    Mesazh nga lani Wed Sep 02, 2009 1:15 pm

    nje gru shkon ne farmaci e i thote farmacistit, -Me jep nje shishe arseniku. Farmacisti duke e pa qe donte helm sipas rregudhores e pyet se çfare i duhej. Per te mbyet burrin,-i thote gruaja. -ne kete rast smund ta jap, -i thote ai. Dhe gruaja pa fole nxjerr nga çanta nje fotografi te burrit me gruan e farmacistit. Farmacisti me shpejtesi i thote,-Mjaftonte te thoshe se rreceten e paske....
    lani
    lani
    Administrator
    Administrator


    Gjinia : Male

    Numri i postimeve : 726

    Piket : 1414

    Vendodhja : system32

    Reputacion : 19

    Data e hyrjes : 15/08/2009

    Mosha : 32

    Hobi:: : HaCkEr

    rreth Re: Barcaleta te ndryshme

    Mesazh nga lani Wed Sep 02, 2009 1:16 pm

    Njehere po bisedonin plaku dhe plaka per rinine e tyre. Thote plaku: A te kujtohet kur ishim te rinj, kapeshim, putheshim dhe benim dashuri! Kurse tani kolle, pordhe dhe gjume
    ♣GoC LaCjAnE♣
    ♣GoC LaCjAnE♣
    Administrator
    Administrator


    Gjinia : Female

    Numri i postimeve : 302

    Piket : 386

    Vendodhja : mbi valet e jetes

    Reputacion : 2

    Data e hyrjes : 31/08/2009

    rreth Re: Barcaleta te ndryshme

    Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ Wed Sep 02, 2009 11:29 pm

    Shkon 1 shiptar n'Itali edhe del me shetit, e tu ec e sheh 1 Kish qe po martohet dikush, e e vet 1 Italian :kush po martohet, aj Italiani ja kthen: Non Kapishi , shkon shiptari e prap t'nesermen kalon anej edhe e sheh qe po bohet funeral, e e vet 1 italian :kush ka vdek?, italiani ja kthen: Non Kapishi, shiptari thot: qfar fati t'keq dje u martu sod paska vdek
    ♣GoC LaCjAnE♣
    ♣GoC LaCjAnE♣
    Administrator
    Administrator


    Gjinia : Female

    Numri i postimeve : 302

    Piket : 386

    Vendodhja : mbi valet e jetes

    Reputacion : 2

    Data e hyrjes : 31/08/2009

    rreth Re: Barcaleta te ndryshme

    Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ Wed Sep 02, 2009 11:30 pm

    Nje cift kishte 4 femije.Tre me te medhenjte ishin te gjate, flokekuq dhe bardhosha ,kurse i vogli ishte i shkurter me tipare te zeza.Burri ishte shume i semure dhe ne prag te vdekjes pyet gruan. ''E dashur dua te me tregohesh e sinqerte-a eshte i vogli i imi?'' ''Betohem per zotin qe eshte i yti'' i thote gruaja. Burri i qetesuar dha shpirt. Gruaja mermeriti.''Shyqyr qe nuk me pyeti per tre te tjeret
    ♣GoC LaCjAnE♣
    ♣GoC LaCjAnE♣
    Administrator
    Administrator


    Gjinia : Female

    Numri i postimeve : 302

    Piket : 386

    Vendodhja : mbi valet e jetes

    Reputacion : 2

    Data e hyrjes : 31/08/2009

    rreth Re: Barcaleta te ndryshme

    Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ Wed Sep 02, 2009 11:32 pm

    Titaniku: kapiteni kemi nje lajm te mire dhe nje te keq ke doni ne fillim njerzit: te keqin te keqin kapiteni pas disa minutave do perplasemi dhe do vdesim te gjithe po lajmi i mire... kemi dy komardare
    ersiljano
    ersiljano
    Administrator
    Administrator


    Gjinia : Male

    Numri i postimeve : 443

    Piket : 669

    Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

    Reputacion : 25

    Data e hyrjes : 16/08/2009

    Mosha : 30

    Hobi:: : Hacking,Music.

    rreth Re: Barcaleta te ndryshme

    Mesazh nga ersiljano Sat Sep 05, 2009 1:31 pm

    U bo konkursi i pjellorise ne bote! Do futej nje perfaqesues nga cdo shtet e do ia ngopte nje maceje! Futet i pari francezi me macen ne dhome, bo macja tre kelyshe! Futet italjoni me macen , bo macja 6 kelyshe, futet kinezi, bo macja 12 kelyshe! Futet shqiptari.....kaloi nje ore.....dy....tre.....mezi boni moca nji kelysh! -Po si ka mundesi- e pyten shqiptarin - se ju shquheni ene per tipa te zjarrte?! -Lene, lene- tha shqiptari-kishte qellu dac dreqi!
    ersiljano
    ersiljano
    Administrator
    Administrator


    Gjinia : Male

    Numri i postimeve : 443

    Piket : 669

    Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

    Reputacion : 25

    Data e hyrjes : 16/08/2009

    Mosha : 30

    Hobi:: : Hacking,Music.

    rreth Re: Barcaleta te ndryshme

    Mesazh nga ersiljano Sat Sep 05, 2009 1:32 pm

    1.Nje grua i telefonon federates Italiane te futbollit .
    - Burri im i shpjegon ajo , ka nje zakon te beje dashuri me mua ne divan
    ne pushimin midis dy pjeseve te ndeshjes - Po mire e pastaj? -- e pyesin nga Federata
    - E kam pak te veshtire qe te vij ne qejf , per nje kohe kaq te shkurter .
    Ja perse ju telefonova : kur te rrishikoni se afermi rregullat e futbollit a nuk mund
    te beni pushimin midis dy pjeseve nje ore ne vend te 15 min qe e keni tani ?!

    2. Ishte nje burre qe e kishte gruan shume te shendoshe, dhe i thoshte
    '- Ja e shikon ca trupi ka ajo , jo si ty si autokombanje!

    - He dobesohu njecik se je bere si autokobanje
    Ne darke rane te flene ,dhe gruaja ia kthen kurrizin.
    burri filloi ti fliste ' zemra he kthehu njecik ketej,o grua po he moj
    Edhe gruaja ia kthen: Rri o burre se nuk ndizet autkombanja per nje fije kashte!

    3. Nen e Bije eshte mamaja edhe goca.
    Goca do dilte per here te par me nje cun.E ema e saj po e porosiste per disa gjera.
    a)Nese cuni te kap te bythet.......i thuaj Ndalo!
    b) Nese cuni te kam tek gjoksi...thuaj Mos!

    Cuni kur perqafoj gocen i kapi gjoksin me par pastaj bythet.

    Kthehet ne shtepi goca...dhe mami saj po priste te dinte se cfare ndodhi!
    Edhe i tha mami goces he mi te kapi gje ai...goca uli koken edhe i tha:
    Po me kapi gjoksin pastaj bythet...mami fillon bertet po ti mi pse nuk the ato
    fjalet qe te mesova une...po une mami i thash ***Mos ndalo*** dhe ai nuk me degjoi!!
    ersiljano
    ersiljano
    Administrator
    Administrator


    Gjinia : Male

    Numri i postimeve : 443

    Piket : 669

    Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

    Reputacion : 25

    Data e hyrjes : 16/08/2009

    Mosha : 30

    Hobi:: : Hacking,Music.

    rreth Re: Barcaleta te ndryshme

    Mesazh nga ersiljano Sat Sep 05, 2009 1:33 pm

    Ishin 3 femra qe kishin vdekur dhe Shën Pjetri po i priste qe t'iu jepte çelsin e parajses ose ferrit.
    Kur ishin ne jete (3 femrat) njera kishte qene doktoreshe tjetra mesuese dhe tjetra prostitute, dhe po prisnin ne per çelsin e parajses ose ferrit.

    Shën pjetri pyet doktoreshen: "çfare ke qene ne jete"?

    Ajo ia kthen "une kam qene doktoreshe".

    Pastaj Shën Pjetri i thote ti merr çelsin e parajses se ke shëeruar njerezit nga semundjet eh nejse

    keshtu edhe me mesuesen

    Ne fund pyet prostituten se cfare ka qene ajo ne jete, dhe ajo ia kthen "une kam qene prostitute",

    Ai ia kthen "ti do te marresh çelsin e ferrit se ke qene mëkatore",

    dhe prostituta i thote "po pse edhe une i kam sherbyer popullit"

    Shën Pjetri i thote "ik moj budalle se te dhashe çelsin e dhomes time, e jo te ferrit".
    ersiljano
    ersiljano
    Administrator
    Administrator


    Gjinia : Male

    Numri i postimeve : 443

    Piket : 669

    Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

    Reputacion : 25

    Data e hyrjes : 16/08/2009

    Mosha : 30

    Hobi:: : Hacking,Music.

    rreth Re: Barcaleta te ndryshme

    Mesazh nga ersiljano Sat Sep 05, 2009 1:34 pm

    1.Një nxënës i sapoardhur ne klasën e re pyet mësuesen : “Mesuese a dënohet dikush për
    diçka që nuk e ka bërë? –“Jo asnjëherë” përgjigjet mësuesja. – Atëherë se besoj se do të
    më dënoni për detyrat që nuk i kam bërë.

    2.Një shkencëtar Shqiptar po studionte një plesht. “Hidhu” i thote pleshtit, pleshti hidhet,
    “hidhu” pleshti hidhet. Më pas i këput krahët. “Hidhu” i thotë pleshtit, pleshti hidhet. Raport1:
    Pleshti me krahë të këputur u hodh. Më pas i pret këmbët. “Hidhu” i thotë, pleshti hiç, “hidhu”
    edhe një herë, pleshti hiç. Shkencëtari shkruan: Raporti2: Pleshtit kur pret i këmbët, nuk
    dëgjon nga veshët.

    3.Një shkencëtar Shqiptar merr pjesë në një konferencë rreth kërkimeve arkeologjike.
    Filluan të mburren Amerikanët: - në vendin tonë gërmuam 25 metra nën dhe dhe gjetëm
    kabllo telefoni. Dmth të parët tanë kanë përdorur telefona. I vjen rradha Shqiptarit: - Ne në
    vendin tonë gërmuam 50 m sgjetëm gjë, gërmuam edhe 50 m të tjerë prapë sgjetëm gjë ...
    dmth. të parët tanë kanë përdorur celular.

    4.Beqoja nje ditë gjen një thesar dhe gërmon nje vend për ta fshehur. Më vonë për të gjetur
    vendin ku e ka fshehur shkruna aty: ”Beaua nuk ka fshef thesar këtu.” Kalojnë ditët dhe Bequa
    kthehet për të marrë thesarin, shkon tek vendi ku e ka fshehur, e sheh shenjën që ka lëne por
    sheh të shkruar sipër : “ Këtë thesar se ka vjedhur Zequa.

    5.Një hajdut shkon në Pazar për të shitur rrobat që kishte vjedhur, por një hajdut tjetër ia vjedh.
    Në darkë e shoqja e cila e sheh të mërzitur e pyet: “Sfitove gjë?” – Hajduti duke qeshur: “-Kësaj
    here i shita me çmimin që i mora.

    6.Ishte ndeshje e madhe, vetëm se pjesa e parë mbaroi keq. Sulmuesi i qendrës i shkoi huq të
    gjitha pasat. Përveç kësaj hëngrën edhe tre gola. Në pushim ne dhomat e veshjes sulmuesi
    qëndror sla llaf pa thënë për albitrin: “ Albitër i shitur, padrejtësi...” Sa të gjej rastin do ti fus
    nje shkelm b... Trajneri duke i rënë supeve..: “Kam frikë se do të të shkoj huq edhe ajo...”

    7.Disa fëmijë po mburreshin se i kanë baballarët të shpejtë: Njëri thotë: - Babi im pasi hedh
    shigjetën vrapon dhe e kap e kap pa arritur në shënjestër. I dyti: - Babi im gjuan me pistoletë
    dhe e kap plumbin pa arritur shënjestrën... I treti: Se mos është ndonjë gjë kjo. Babi im
    është mësues, megjithëse puna i mbaron në orën 4 vjen në shtëpi që në 1.

    8.Beni kthehet nga shkolla me hundën të gjakosur, e jëma fillon të bërtasë...Bobo..ctë ndodhi,
    ndonjë aksident? – Jo ..e ka fajin magjistari. – Cili magjistar - Erdhi ne shkollë për shfaqja.
    Më mori në skenë dhe me nxorri 100 lekshe nga hundët. – A maskarai... – Jo jo në fakt ai nuk
    bëri gjë, fajin e kanë shokët e klasës..pasi iku magjistari filluan të kërkojnëe a ka para të tjera
    ne hundë...

    9.Beni para se të shkojë në shkollë i thotë të jëmës se i dhemb barku. E jëma:
    "Nuk ke ngrënë bukën, e ke barkun bosh ndaj të dhemb, po të ishte plot nuk do të të dhembte.
    Në shkollë mësuesi mxënësve "Fëmijë më dhemb koka, mos bëni zhurmë ju lutem." Beni ngrihet
    në këmbë "Mësues, e keni kokën bosh prandaj, po të ishte plot nuk do të të dhimbte"



    1. Rrapushi me Ramushin ishin zjarrefikes. Ne nje ndertese te larte kishte rene zjarr, Shkallet
    ishin te prishura si ndodh gjithmone ne Shqiperi. Rrapua i ngjiti shkallet me nje vrap dhe filloi
    te shpetonte femijet qe kishin mbetur nen zjarr. Rrapua i hidhte qe lart Ramua i priste poshte.
    Nje femije, 2, 3, 4 i pesti ishte jevg, E hodhi Rrapua, se priti Ramua....nejse vazhduan...Rrapua
    hidh Ramua prit e ler menjane...Prape rradha tek nje jevg, Ramua prape vuri duart ne bel,
    se priti...prape cope cope femija ne asfalt....Ramua bertet qe poshte.

    - O Rrapo mos humb kohen kot me keta te djegurit...



    2.Rrapushi ishte ne hotel ne Angli, merr ne telefon servisin e dhomes:

    - 'TU TI TU TU TU TU.' thote.,

    Punonjesit e hotelit ipo perpiqeshin se çthoshte klienti, Derguan lajm andej kendej se çdo te
    thote. Me ne fund gjeten nje perkthyes ne Ambasaden shqiptare i cili e perktheu:

    - 2 çaje tek 222-shi. cat cat
    MiSTeRi_ViP
    MiSTeRi_ViP
    S.Moderator
    S.Moderator


    Gjinia : Male

    Numri i postimeve : 274

    Piket : 304

    Vendodhja : Usa

    Reputacion : 1

    Data e hyrjes : 11/12/2009

    Mosha : 33

    Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

    rreth Re: Barcaleta te ndryshme

    Mesazh nga MiSTeRi_ViP Tue Dec 15, 2009 6:55 pm

    Ishte ndeshje e madhe, vetëm se pjesa e parë mbaroi keq. Sulmuesi i qendrës i shkoi huq të gjitha pasat. Përveç kësaj hëngrën edhe tre gola. Në pushim ne dhomat e veshjes sulmuesi qëndror sla llaf pa thënë për albitrin: “ Albitër i shitur, padrejtësi…” Sa të gjej rastin do ti fus nje shkelm bythes, Trajneri duke i rënë supeve..: “Kam frikë se do të të shkoj huq edhe ajo…”
    MiSTeRi_ViP
    MiSTeRi_ViP
    S.Moderator
    S.Moderator


    Gjinia : Male

    Numri i postimeve : 274

    Piket : 304

    Vendodhja : Usa

    Reputacion : 1

    Data e hyrjes : 11/12/2009

    Mosha : 33

    Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

    rreth Re: Barcaleta te ndryshme

    Mesazh nga MiSTeRi_ViP Tue Dec 15, 2009 6:55 pm

    I thote mamaja vajzes se vet: te keqen mami, nese nje djal te kap nga bytha ti thuaji MOS, kurse po te kapi nga gjoksi thoji NDALO!

    Vajza i thote mami po dje nje cun mua me kapi edhe nga bytha edhe nga gjoksi dhe une i thashe MOS NDALO!
    lani
    lani
    Administrator
    Administrator


    Gjinia : Male

    Numri i postimeve : 726

    Piket : 1414

    Vendodhja : system32

    Reputacion : 19

    Data e hyrjes : 15/08/2009

    Mosha : 32

    Hobi:: : HaCkEr

    rreth Re: Barcaleta te ndryshme

    Mesazh nga lani Thu Dec 17, 2009 2:19 am

    Hahahahaha sa e bukur kjo barcaleta.... hahahah Barcaleta te ndryshme Lol
    MiSTeRi_ViP
    MiSTeRi_ViP
    S.Moderator
    S.Moderator


    Gjinia : Male

    Numri i postimeve : 274

    Piket : 304

    Vendodhja : Usa

    Reputacion : 1

    Data e hyrjes : 11/12/2009

    Mosha : 33

    Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

    rreth Re: Barcaleta te ndryshme

    Mesazh nga MiSTeRi_ViP Thu Dec 17, 2009 6:19 pm

    Hyp bjondja në autobus dhe i thote nje plakut. Do ngriheshe që të ulet një femër shtatzene? E sheh plaku, nga koka te këmbët dhe i thotë: Mesa shoh une ti s’je shtatzënë.
    Jam jam – tha bjondja- qe 20 minuta që jam shtatzënë.
    MiSTeRi_ViP
    MiSTeRi_ViP
    S.Moderator
    S.Moderator


    Gjinia : Male

    Numri i postimeve : 274

    Piket : 304

    Vendodhja : Usa

    Reputacion : 1

    Data e hyrjes : 11/12/2009

    Mosha : 33

    Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

    rreth Re: Barcaleta te ndryshme

    Mesazh nga MiSTeRi_ViP Thu Dec 17, 2009 6:20 pm

    E pyet djali të atin: “Babi, a ma jep makinen”
    Babi ia kthen: O bir, për çfar i ke këmbët?
    Kurse djali i thotë: Të majtën për frena, kurse djathtën për gaz.
    MiSTeRi_ViP
    MiSTeRi_ViP
    S.Moderator
    S.Moderator


    Gjinia : Male

    Numri i postimeve : 274

    Piket : 304

    Vendodhja : Usa

    Reputacion : 1

    Data e hyrjes : 11/12/2009

    Mosha : 33

    Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

    rreth Re: Barcaleta te ndryshme

    Mesazh nga MiSTeRi_ViP Thu Dec 17, 2009 6:21 pm

    Ishte nji here nji kinama vetem per tullecer dhe roja qe ishte tek dera ishte i verber (qorr). Roja i dallonte klientet e vet duke ju prekur tollen
    (pra ai qe ishte tullac lejohej te hynte).
    Nji cun me flok te gjata u be kurioz shum per te ditur se cfar bohet tek kinemaja e tullacve dhe nji dit po mendonte se si tja hidhte rojes.
    Pasi u mendua shkoi dhe nxorri bythen ne vend te kokes.
    Roja i nevrikosur e gjujti ne shpull dhe bertiti:
    Mos u fusni nga dy mor pisa!
    MiSTeRi_ViP
    MiSTeRi_ViP
    S.Moderator
    S.Moderator


    Gjinia : Male

    Numri i postimeve : 274

    Piket : 304

    Vendodhja : Usa

    Reputacion : 1

    Data e hyrjes : 11/12/2009

    Mosha : 33

    Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

    rreth Re: Barcaleta te ndryshme

    Mesazh nga MiSTeRi_ViP Thu Dec 17, 2009 6:21 pm

    Nje shofer shkon ne shtepi dhe e len makine poshte ne parking, dhe shkruan nje leter (KJO MAKIN NUK KA KASETAFON)!
    Aty afer kalojne dy hajdute dhe e shohin letren dhe e marrin makinen!
    Ato shkruajne nje cop leter tjeter dhe ja len ne vend te makines, ne te cilen shkruhet (mos u shqeteso per makinen se ja vejme ne kasetafonin)

    Sponsored content


    rreth Re: Barcaleta te ndryshme

    Mesazh nga Sponsored content


      Ora është Sat Apr 27, 2024 2:16 pm