RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Join the forum, it's quick and easy

RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

RINIA SHQIPTARE FORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

    Burri Ideal

    Endrit Outlaw
    Endrit Outlaw
    Administrator
    Administrator


    Gjinia : Male

    Numri i postimeve : 107

    Piket : 166

    Vendodhja : Verona

    Reputacion : 1

    Data e hyrjes : 09/03/2010

    Mosha : 34

    Hobi:: : Politika......haahha

    rreth Burri Ideal

    Mesazh nga Endrit Outlaw Sat May 01, 2010 3:56 pm

    Një vejushë e pasur dhe e vetmuar vendosi që kishte nevojë për një burrë tjetër në jetën e saj kështu që ajo vuri një reklamë ne nje gazetë, e cila thonte keshtu:
    Nje vejushë e pasur kerkon te ndaje pasurinë dhe jeten e saj me një burrë……..APLIKUSEVE JU NEVOITET TE KENE KETO KUALIFIKIME:
    1) Te mos me rrahë kurr
    2) Te mos me iki kurr
    3) Duhet të jetë teper i mirë në krevat
    Për disa muaj, kishte shum telefonata dhe vizitat në shtepi ishin te shumta nga burrat qe e kerkonin por asnje nuk kishte kualifikimet qe ajo kerkonte.
    Një ditë i ra zilja e shtepise dhe ajo hapi derën për të gjetur një njeri pa krahë dhe pa këmbë shtrirë tek dera.
    Vejusha: Kush jeni ju? Dhe çfarë doni?
    Burri Ideal: Pershendetje,kekimi juaj ka mbaruar, sepse unë jam burri i ëndrrave tuaja. Unë nuk kam asnjë krah, kështu që unë nuk mund t’ju godasë dhe nuk kam asnjë këmbë, kështu që unë nuk mund të iki kurr.
    Vejusha: Po Po, athere,a mendoni qe jeni i mire në krevat?
    Burri ideal: Epo, a nuk i rash zilës se shtepisë unë as me dore e as me këmbë zonjë .

      Ora është Thu May 09, 2024 9:55 am