RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Pershendetjeeeeeeeeeee!

  Share
  avatar
  "Yulia"
  Vizitor

  Ikonat Pershendetjeeeeeeeeeee!

  Mesazh nga "Yulia" prej Fri May 21, 2010 12:59 am

  pershendetje!

  duke bere ca xhiro neper net pash kete forumin... mendoj ta vizitoj nje here!

  shpresoj te bej sa me shume njohje te reja... por dominues te jete vetem shakaja!

  shpresoj ta gjej ketu te ju lol!
  avatar
  Yulia
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 14

  Piket : 14

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 21/05/2010

  Hobi:: : skam

  Ikonat Re: Pershendetjeeeeeeeeeee!

  Mesazh nga Yulia prej Fri May 21, 2010 1:01 am

  cheers
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Pershendetjeeeeeeeeeee!

  Mesazh nga Endrra prej Fri May 21, 2010 1:07 am

  Yulia mire se na erdhe dhe sigurisht qe shpresojm qe do ja kalojme mire.....


  Endrra
  avatar
  Yulia
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 14

  Piket : 14

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 21/05/2010

  Hobi:: : skam

  Ikonat Re: Pershendetjeeeeeeeeeee!

  Mesazh nga Yulia prej Fri May 21, 2010 1:08 am

  faleminderit Endrra!

  mire se te gjeta Smile
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Pershendetjeeeeeeeeeee!

  Mesazh nga Endrra prej Fri May 21, 2010 1:10 am

  hhuhuhuhuhu yuliaaaaaaaaaaaaaa hahahhaahha
  avatar
  beko
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 60

  Piket : 62

  Vendodhja : Diku mu ne mes kosoves

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/05/2010

  Hobi:: : te dashurohem 1

  Ikonat Re: Pershendetjeeeeeeeeeee!

  Mesazh nga beko prej Fri May 21, 2010 1:12 am

  mbremaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


  persh endra edhe yuliaaaaaaaaaaa
  avatar
  Yulia
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 14

  Piket : 14

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 21/05/2010

  Hobi:: : skam

  Ikonat Re: Pershendetjeeeeeeeeeee!

  Mesazh nga Yulia prej Fri May 21, 2010 1:16 am

  endrra rri urte se do te rraf ahahahha

  pershendetje Beko
  avatar
  beko
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 60

  Piket : 62

  Vendodhja : Diku mu ne mes kosoves

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/05/2010

  Hobi:: : te dashurohem 1

  Ikonat Re: Pershendetjeeeeeeeeeee!

  Mesazh nga beko prej Fri May 21, 2010 1:18 am

  mir se me erdhe apo erdheee
  avatar
  Yulia
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 14

  Piket : 14

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 21/05/2010

  Hobi:: : skam

  Ikonat Re: Pershendetjeeeeeeeeeee!

  Mesazh nga Yulia prej Fri May 21, 2010 1:21 am

  si thua ti?
  avatar
  beko
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 60

  Piket : 62

  Vendodhja : Diku mu ne mes kosoves

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/05/2010

  Hobi:: : te dashurohem 1

  Ikonat Re: Pershendetjeeeeeeeeeee!

  Mesazh nga beko prej Fri May 21, 2010 1:23 am

  qe te dyjat

  por une do iki ne gjum se do em rraf gjumi edhe puna neser

  natenn
  avatar
  Yulia
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 14

  Piket : 14

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 21/05/2010

  Hobi:: : skam

  Ikonat Re: Pershendetjeeeeeeeeeee!

  Mesazh nga Yulia prej Fri May 21, 2010 1:25 am

  naten
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Pershendetjeeeeeeeeeee!

  Mesazh nga Endrra prej Fri May 21, 2010 1:33 am

  Naten Bekoooooooooo
  avatar
  beko
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 60

  Piket : 62

  Vendodhja : Diku mu ne mes kosoves

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/05/2010

  Hobi:: : te dashurohem 1

  Ikonat Re: Pershendetjeeeeeeeeeee!

  Mesazh nga beko prej Fri May 21, 2010 7:30 am

  gjesi gjesi
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Pershendetjeeeeeeeeeee!

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Thu May 27, 2010 3:49 am

  Mirserdhe Yulia shpresoj te ja kalosh bukur, me djemt dhe vajzat qe ka ky forum.... Jemi komb shqiptar duhet me rrespketuar njani tjetrin se Per ate na therrasin Shqiptar Dhe me nder.......... Rrespket

  Sponsored content

  Ikonat Re: Pershendetjeeeeeeeeeee!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri Jan 18, 2019 12:25 am